Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките скали водят във временното класиране!

Публикувано от Продавач 
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
14-02-2009 - 10:50:08
avatar
Ами да ти кажа Абу днес четох във вестника, че парцелите в този район са поскъпнали, че даже и сделките се увеличи. Иначе не мисля, че ако стане едното от 7-те нови чудеса на света това ще е лошо - напротив.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-14 10:52 от Продавач.
Abu
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
14-02-2009 - 11:04:48
Ами точно от това се опасявам - да не стане пренаселено. Природата е красива когато не личи човешка намеса, така мисля аз. Иначе няма лошо да са известни, обаче като знаем Стопанина...
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
14-02-2009 - 11:48:11
Преди, като кажех, че съм от България, връзката беше : "Аааа Стойков... (Стоичков).
И аз бях щастлива и горда. Има още много неща за които може да бъдем щастливи и горди. И не трябва да ги крием.
Абу е прав, трябва да ги опазим.

Това, за опита ми за изкривяване на гласуването - не съм го правила. Хрумна ми след поста на Жикев... smiling smiley

Колкото до в-бокс, и при мен трудно зарежда, но при ю-тюб след време се губят.

Освен това, това за конкурентния сайт - не мисля, че има място за притеснение.
Най-отгоре: Сайт No1 за имоти в България и от там към брояча...

За мен, това е антиреклама. Означава, че се съмняват и се нуждаят от допълнителни лозунги.
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
14-02-2009 - 13:52:01
nai nai преди две години съветваше да инвестираме във видин и видинско
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 12:22:01
avatar
Разглеждах вчера имотите в района на Белоградчик и околните села, но избора е твърде ограничен. *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 12:29:45
Винаги съм се чудел на побни акции.

Какво всъщност се цели с една такава акция?
Да докажем колко сме велики?

Идеята за гласуването за новите чудеса е те "безпристрастно" да се изберат, а не да се състезаваме кой може да направи повече кликове.

Споням си преди време някаква Мис Свят бяхме "избутали", после Ицата Стойчков го правихме най-велик, след това пък в сайт на Ал Джазира на въпрос на арабски отговяряхме с забележете - този отговор дето е по-дълъг и т.н.

Е, защо е всичко това?
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 12:49:07
Има класация. Гранд каньон в САЩ и Дяволския град в Сърбия - те защо?

Киселото мляко - по света го знаят като Йогурт. За "Lactobacillus bulgaricusа" не са и чували.

Маврут?

Успехите на българските математици, програмисти и.... ?
Анонимен потребител
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 13:05:55
Ти на Гранд каньон в САЩ и Дяволския град в Сърбия била ли си?
Предполагам не си - е тогава откъде съдиш, че Белоградчишките скали са по-достойни.

В крайна сметка какво се получава от класацията - безкрайно кликане в стил "кой е по-по-най".

И нека не преувеличаваме успехите на българските програмисти и математици, защото понякога имаме тази способност - да приказваме колко сме велики, пък като се погледнем на какъв хал сме ...
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 13:14:01
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Винаги съм се чудел на побни акции.
>
> Какво всъщност се цели с една такава акция?
> Да докажем колко сме велики?
>
> Идеята за гласуването за новите чудеса е те
> "безпристрастно" да се изберат, а не да се
> състезаваме кой може да направи повече кликове.
>
> Споням си преди време някаква Мис Свят бяхме
> "избутали", после Ицата Стойчков го правихме
> най-велик, след това пък в сайт на Ал Джазира на
> въпрос на арабски отговяряхме с забележете - този
> отговор дето е по-дълъг и т.н.
>
> Е, защо е всичко това?

Защо задаваш на нас въпроса? Не ние организираме допитването. Как си представяш "безпристрастен" избор, след като резултатите ще са получени от хората- всеки със своето пристрастно мнение? Това не е математическа задача с едно решение, а емоционален избор.
Разликата между теб и хората от другите страни е, че те имат самочувствието да защитят това, което е ценно за тях- в емоционален план. И да- за тях наличието на "чудо" на тяхната територия е и признак на величие на народа им. Затова, че са го създали или че са го опазили през вековете.........
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
15-02-2009 - 13:21:46
Тинки,
Не съм била, вярно е. А защо за Белоградчишките скали? Защото са български.
Айфеловата кула - първата ми асоциация, когато я видях отдалече, беше строително скеле. Но е притегателна точка за цял свят. Както и за мен.
Българинът е със смачкано самочувствие. Тук не влизат индивидите, които са се взели насериозно.
На този хал сме... причините всеки ги знае.
А техните успехи и въобще успехите на всеки един българин са въпреки този хал.
Което, поне в моите очи, ги издига още повече. Защото лесно се постигат успехи в уредена държава, с традиции и с пари.
smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход