Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките скали водят във временното класиране!

Публикувано от Продавач 
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 20:32:19
Минали сме на второ място!

Хайде, трябва да сме първи!

[vbox7.com]

smiling smiley
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 22:09:01
Muza Написал:
> Минали сме на второ място! Хайде, трябва да сме първи!

http://www.new7wonders.com/nature/en/nominees/europe/c/BelogradchikRocks/
Пратих и франсетата да гласуват за нас smiling smiley

П.П. Извън България VBOX7 е много бавен, затова за предпочитане е YOUTUBE:

Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 22:27:45
Малеййй, с това ли ще се гордеем?...
Не съм и чувал за Дяволските им чудесии на комшиите! А то какво се оказва, че нашите скали (заклевам се да ги видя) и Сръбската забележителност се борят за "приза"!
Ненадминати сме в тая дейност - мобилизираме се да изкривим някое оналайн проучване! Без пари е, а и какво се иска? Да кликнем самонякъде си...
А това, че нашия човек не става и не заслужава или пък Белоградчишките скали, хммм... не знам как да ги равня с Каньона... просто са в друго измерение, но би трябвало да сме доволни, че са включени изобщо в класацията!
Не знам, но за мен са жалки опитите на медиите, да откланят вниманието ни от проблемите и да ни карат да се мобилизираме за глупости!
Турист съм и обичам БГ природата и не само нашата, но бих се гордял повече, ако бяхме се събрали повече пред парламента на 14-ти, а не с тия измислени класации, дето и един добре направен бот може да ги спечели! :-[
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 23:11:02
Жикев, smiling smiley

Аз...се гордея с много неща. Гордея се и с хората... въпреки нещо. Това нещо е, все още в по-голямата си част, неосъзнато.

Белоградчишките скали и Каньона, вярно, че са в различно измерение, но скалите са нашето, моето със сигурност.

П.С. Признание: Като гласувах...всичките точки попълних с Белоградчишките скали, но не ми мина номера(балкански синдром, 'кво да праиш) :-[





smiling smiley
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 23:47:56
jikev Написал:
> Турист съм и обичам БГ природата и не само нашата, но бих се гордял повече, ако бяхме се събрали
> повече пред парламента на 14-ти, а не с тия измислени класации, дето и един добре направен бот
> може да ги спечели!

Прав си, Jikev, много точно си го казал, чак се засрамих sad smiley
Очевидно е, че и ние, и сърбите с фалшиво гласуване сме изпреварили всички.
Бяхме световно известни с компютерните вируси, с корупцията, с клекалото, сега ще се прославим и като фалшификатори. Струва ми се, че Belogradchik Rocks Official Supporting Committee трябва да реагира, за да не се излагаме ! Май трябва вече да се отървем от "Балканския синдром" smiling smiley
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
13-02-2009 - 23:56:13
Засърбяха ме ръцете... :-[ :]
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
14-02-2009 - 08:21:58
avatar
jikev Написал:
-------------------------------------------------------
> Малеййй, с това ли ще се гордеем?...
> Не съм и чувал за Дяволските им чудесии на
> комшиите! А то какво се оказва, че нашите скали
> (заклевам се да ги видя) и Сръбската
> забележителност се борят за "приза"!
> Ненадминати сме в тая дейност - мобилизираме се да
> изкривим някое оналайн проучване! Без пари е, а и
> какво се иска? Да кликнем самонякъде си...
> А това, че нашия човек не става и не заслужава или
> пък Белоградчишките скали, хммм... не знам как да
> ги равня с Каньона... просто са в друго измерение,
> но би трябвало да сме доволни, че са включени
> изобщо в класацията!
> Не знам, но за мен са жалки опитите на медиите, да
> откланят вниманието ни от проблемите и да ни карат
> да се мобилизираме за глупости!
> Турист съм и обичам БГ природата и не само нашата,
> но бих се гордял повече, ако бяхме се събрали
> повече пред парламента на 14-ти, а не с тия
> измислени класации, дето и един добре направен бот
> може да ги спечели!

Е стига де, стига де ееееееееееееееееее
:g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g: :g:
А да се срамуваме, че имаме природни забележителности ли?!?!?!? Това, че политиката на гласуване на избори ни е "цветарска" не значи, че срамувайки се от част от българските политици, които са нещо преходно не трябва да се гордеем с нещата, които са вечни! И защо е нужно според теб това да е "отклоняване на вниманието" - това сериозно ли го мислиш??? Все едно тази новина може така да разсее някой, че той да забрави за проблемите си... Аман от този негативизъм - повдига ми се от него признавам. *sos*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са ВТОРИ!
14-02-2009 - 10:05:26
avatar
Молбата ми към всички даващи линкове за различни песни и клипове е да не дават ликове към "ви бокс севън", защото този сайт рекламира конкурентен портал за имоти! Давайте линкове от тук -

*book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
14-02-2009 - 10:29:26
Ами не го равни с Каньона, обаче поне си направи труда да отидеш да ги видиш и след това си дай мнениеот колко точно красиви са.
Аз лично не се наемам да сравня една природна красота с друга - обаче явно съм прост и нямам база за сравнение и само гледам и се наслаждавам. Ще оставя на други да определят точно колко гадно са се почуствали като са видели някаква природ на забележителност у насsmiling smiley И колко супер, ако е в чужбина.
Само да ви питам нещо (става въпрос за групичката негативисти)- китайските природни забележителности по-евтино ли са направени от тези в Европа?
Abu
Re: ГЛАСУВАЙТЕ - Белоградчишките чудеса на света вече са трети!
14-02-2009 - 10:33:47
Продавач,
не мисля че самите скали ще спечелят нещо от такъв приз. По-вероятно е дори да бъдат увредени, за да станат по-достъпни за туристи (нали се сещаш - асфалтец, стълби, постройки, ток, вода, канал...). Достатъчно често съм го виждал, за да смятам че и в тоя случай ще стане така.
Да не говорим колко нелепо изглежда "природен феномен", напъплен от човечета. Колкото повече хора, толкова по-малко виждаш красивото...
Аз съм против, но спокойно, няма да правя кампания с гласуване!


ПП ви бокс е толкова смотан, че въобще не си правя труда да отварям линкове към него. Да им се чудиш на тези, дето го ползват!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход