Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПО ПОВОД "ГЛУПАВИТЕ" ИЗКАЗВАНИЯ БЕЗ ДОВОДИ НА ДНЕШНАТА ТЕМА -Как да прескочим брокера и да спестим 3% от цената на имота !!! Изпратено от: gekko

Публикувано от Petq21 

ДНЕС, НАЙ-НЕНАДЕЙНО СЕ НАТЪКНАХ НА НЕЛЕПИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ НА !!!!!!! "gekko"!!!!!

ПО ПОВОД:

"БРОКЕРЧЕТАТА" (КАКТО ТОЙ ГИ НАРИЧА ) И ОСТАНАХ ИЗУМЕНА КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ ПОСТАРАЕ ДА НАПИШЕ ТАКАВА "ДЪЛГА" И БЕЗ НИКАВА МИСЪЛ СТАТИЯ И НАЙ-ВЕЧЕ ДА СЛАГА ВСИЧКИ АГЕНЦИИ ПОД ЕДИН ЗНАМЕНАТЕЛ !!!!!!!

ИСКАМ ДА ЗАПОЧНА ОЩЕ ОТ САМОТО ВЪВЕЖДАНЕ НА "gekko" И ДА МУ РАЗКАЖА, ЧЕ ЗА 4-ТЕ ЧАСА РАБОТА НА БРОКЕРИТЕ ЗА ИЗВАЖДАНЕТО НА ДОКУМЕНТИТЕ НАД КОИТО НАБЛЯГА - НЯМА НИЩО ВЯРНО !!!!! ЗА ТЕЗИ "4 ЧАСА" НИТО ЕДИН ДОКУМЕНТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗВАДИ. ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА 1, 2 ИЛИ 3 ДОКУМЕНТА!

ВЕДНАГА ЩЕ СЕ ОБОСНОВЯ С ПРОСТ ПРИМЕР ЗА, КОЙТО ВСЕКИ ЕДИН БРОКЕР Е НАЯСНО !
САМО ЕДНО УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ТЕЖЕСТИ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ИЗВАДЕНО ЗА ЕДИН ДЕН, КАТО ИМАМЕ В ПРЕДВИД, ЧЕ СТОЙНОСТА МУ Е 50 ЛЕВА И СЕ ПЛАЩА ОТ АГЕНЦИЯТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А БРОКЕРСКИЯТ КОМИСИОН НА ЕДНА НОРМАЛНА АГЕНЦИЯ Е НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 2.5 % ЗА ПРОДАЖБА!!!


КЛИЕНТИ, КОИТО СА СИ ПУСНАЛИ САМИ ОБЯВИТЕ НЕ СА ЗАДЪЖЕНИ ДА ПЛАЩАТ КОМИСИОН НА АГЕНЦИЯТА !!!!!!!!!!!!!!!!

ЦЕЛТА НА АГЕНЦИИТЕ Е ДА ПРОДАТЪТ/ОТДАДЪТ ВАШИЯТ ИМОТ НА НАЙ-ИЗГОДНАТА ЦЕНА ЗА ВАС, А НЕ ДА Е НЕПРОДАВАЕМА/НЕОТДАВАЕМА, ЗАЩОТА ТАКА АГЕНЦИЯТА НЕ ПЕЧЕЛИ, А ГУБИ КЛИЕНТИ !!!!!

НИКОГА НЕ Е В ИЗЛИШЪК ДА СИ НАЕМЕТЕ АДВОКАТ, НО НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ПОЧТИ ВСЯКА ЕДНА АГЕНЦИЯ СИ ИМА АДВОКАТИ, КОИТО МОГАТ ДА ВИ ДАДАТ СЪВЕТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН ВАШ ВЪПРОС БЕЗ ДА ВИ НАТОВАРВАТ ФИНАНСОВО. И ЕДВА ЛИ ЩЕ РИСКУВАТ ДА СРИНАТ ОСВЕН ТЯХНАТА, ТАКА И РЕПОТАЦИЯТА НА АГЕНЦИЯТА.

А ЗА ДОГОВОРИТЕ Е ЛОГИЧНО, ЧЕ НИКОЙ НЯМА ДА СЛОЖИ ПОДПИСА СИ ВЪРХУ ДОКУМЕНТ, КОЙТО НЕ Е ПРОЧЕЛ, ОЩЕ ПОВЕЧЕ, АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ!!!


ИСКАМ ДА ПОДЧЕРТАЯ, ЧЕ ЗА ВСЯКА ЕДНА ПУБЛИКУВАНА ОБЯВА, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ Е ПРОДАЖБА, НАЕМ ИЛИ НОВО СТРОИТЕЛСТВО СЕ ВЛАГАТ НЕ МАЛКО ПАРИ, ТРУД И УСИЛЯ, А ИМАЙТЕ ВПРЕДВИД, ЧЕ БРОКЕРИТЕ СА НА ПРОЦЕНТ И СИ КЪСАТ ЗАДНИЦИТЕ ЗА ТЕЗИ ПАРИ + ТОВА ХОРАТА КОИТО СЕ ОБАЖДАТ СА НЯСНО ЧЕ СЕ ЗАПЛАЩА КОМИСИОН.


НЕ СИ МИСЛЕТЕ, ЧЕ АГЕНЦИИТЕ ИМАТ ЗА ЦЕЛ ДА "ОПРАЗНЯТ ПОРТФЕЙЛЪТ ВИ", НАПРОТИВ НИЕ СМЕ ВАШИ КОНСУЛТАНТИ , А НЕ "КРАДЦИ" И КАКТО ВЪВ ВСЕКИ ДРУГ БИЗНЕС УСЛУГИТЕ СЕ ЗАПЛАЩАТ, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ТЕ СА В РАМКИТЕ НА ДНИ ИЛИ ЧАСОВЕ!!!!!


А ОТНОСНО ЗА ВАС Г-Н "gekko" В МАГАЗИНА СЪЩО МОГАТ ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ В РЕСТОТО ТОВА ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПАЗАРУВАТЕ ВЕЧЕ???

СЪЖАЛЯВАМЕ, АКО СА ВИ ИЗИГРАЛИ, НО НЕ ЗАБРАВЯИТЕ, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЪДИТЕ ЗА ВСИЧКИ АГЕНЦИИ ОТ ЕДНА!!! ЖАЛКО Е, ЧЕ ИМА МНОГО ХОРА КАТО ВАС, КОИТО НЕ УВАЖАВАТ ТРУДА НА АГЕНЦИИТЕ ЗА ТЯХНАТА РАБОТА !!!!!!!!!!!
Вие сте рекетьори, крадци и некадърници. Я ми кажи тези много документи колко са ? Изброй ги и ще ти кажа вески един за колко време се вади. А това да пуснеш обявата е много сложно трае точно 5 минути. Защо аз като купувач тябва да ти плащам комисион, след като аз сам си търся имот и попадам на имота обявен от теб, а ти вече си подписала договор с продавача и си взимаш 3%те процента, защо тябва да ти плащам нещо и на теб. Нали си се задължила пред продавача да му намериш клиент ето аз идвам да го купя, но ти ме рекетираш с 3% без да съм ти давал задача да ми търсиш каквото и да е. Точно заради този рекет ще прескоча АНИто и ще се свържа сам с собственика и ще си направя сделката. А това колко разбирате и колко сте компетентни го разправяй на баба си. Гледате само да си вземете комисиона и да прецакате клиентите си, това е вашата "работа", не мерси ! Наемането на адвокат струва пъти по-малко и той е в пъти по-компетентен, отколкото пишман-брокерите-мошеници и рекетьори.
Petq21 Написал:
-------------------------------------------------------
> ВЕДНАГА ЩЕ СЕ ОБОСНОВЯ С ПРОСТ ПРИМЕР ЗА, КОЙТО
> ВСЕКИ ЕДИН БРОКЕР Е НАЯСНО !
> САМО ЕДНО УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ТЕЖЕСТИ НЕ МОЖЕ ДА
> БЪДЕ ИЗВАДЕНО ЗА ЕДИН ДЕН, КАТО ИМАМЕ В ПРЕДВИД,
> ЧЕ СТОЙНОСТА МУ Е 50 ЛЕВА И СЕ ПЛАЩА ОТ АГЕНЦИЯТА
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това че документа излиза за един ден, не означава че ти работиш един ден за него, отиваш за 30 минути да ги заявиш и на другия ден за 30 да го вземеш, това не е един ден !!!! Не си измисляй глупости и не ставай за смях !!!


> А ОТНОСНО ЗА ВАС Г-Н "gekko" В МАГАЗИНА СЪЩО МОГАТ ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ В РЕСТОТО
> ТОВА ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПАЗАРУВАТЕ ВЕЧЕ???


В магазина не могат да ме излъжат защото си броя рестото !!! Само се бламираш във форума !! Рекетьорчета !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-28 19:49 от gekko.
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Petq21 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ВЕДНАГА ЩЕ СЕ ОБОСНОВЯ С ПРОСТ ПРИМЕР ЗА,
> КОЙТО
> > ВСЕКИ ЕДИН БРОКЕР Е НАЯСНО !
> > САМО ЕДНО УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ТЕЖЕСТИ НЕ МОЖЕ
> ДА
> > БЪДЕ ИЗВАДЕНО ЗА ЕДИН ДЕН, КАТО ИМАМЕ В
> ПРЕДВИД,
> > ЧЕ СТОЙНОСТА МУ Е 50 ЛЕВА И СЕ ПЛАЩА ОТ
> АГЕНЦИЯТА
> > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Това че документа излиза за един ден, не означава
> че ти работиш един ден за него, отиваш за 30
> минути да ги заявиш и на другия ден за 30 да го
> вземеш, това не е един ден !!!! Не си измисляй
> глупости и не ставай за смях !!!
>
>
> > А ОТНОСНО ЗА ВАС Г-Н "gekko" В МАГАЗИНА СЪЩО
> МОГАТ ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ В РЕСТОТО
> > ТОВА ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПАЗАРУВАТЕ
> ВЕЧЕ???
>
>
> В магазина не могат да ме излъжат защото си броя
> рестото !!! Само се бламираш във форума !!
> Рекетьорчета !
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 01/28/09
> 07:49PM от gekko.


Добре преброеното ресто никога няма да ти стигне за барака, камо ли за имот.

АБЕ, МАМА ЗНАЕ ЛИ ЧЕ СЕ ГЛАСИШ ДА КУПУВАШ ИМОТ :]
Въпрос към Петя21
Публикувам си обява че купувам
обажда ми се агенция и ми предлага да ми продаде
трябва ли да платя комисион ?



Публикувам си обява че продавам
обажда ми се агенция че иска да закупи
трябва ли да плащам комисион ?

Работил съм с агенции , нямам нищо против труда им
Дори предлагам по високи проценти ако искам бърза сделка
Всичко това е в случаите когато ги търся за услугата
Какво става като сами се нацелват на лични обяви пуснати от мен????

Лесни въпросчета -разтълкуваи ги , а аз после ще споделя опит.......
Quote

ЦЕЛТА НА АГЕНЦИИТЕ Е ДА ПРОДАТЪТ/ОТДАДЪТ ВАШИЯТ ИМОТ НА НАЙ-ИЗГОДНАТА ЦЕНА ЗА ВАС, А НЕ ДА Е НЕПРОДАВАЕМА/НЕОТДАВАЕМА, ЗАЩОТА ТАКА АГЕНЦИЯТА НЕ ПЕЧЕЛИ, А ГУБИ КЛИЕНТИ !!!!!

Бива, бива налудна неграмотност, ама толкова не бива.......
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.