Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Весели Празници!

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Весели Празници!
18-04-2009 - 16:34:16
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Ясо филе паликари

Весели Великденски Празници, Филе Паликари !!! :} :} :}




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Весели Празници!
18-04-2009 - 16:41:36



*drunk* *drunk* *drunk*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Весели Празници!
19-04-2009 - 09:54:35
Христос воскресе clap: точно на мига гледам гърците на ERT винаги на велик ден имат концерти . Тавите с печено са готови и Шуменското се истодява , после на пикник сред природата дано не вали -музиката обаче странджанска -Жечка Сланинкова :]
Re: Весели Празници!
21-04-2009 - 18:19:32
Воистина Воскресе ! За съжаление добре си поваля, та ни провали пикника, но не развали настроението smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Весели Празници!
01-05-2009 - 12:06:29
Опа , честит 1 май- ден на труда *ok* аз на работата най обичам -почивката :] .Като споменах за почивка тя започва от днес -брачеда има рожден ден ,аз имам да черпя за бебето стана на 40 дена , имаме и Гошо на 6 -ти - е няма начин поне 2 яренца ще се опекът и после *drunk* *beer* .На всички пожелавам здраве и весело искарване на празниците spinning smiley sticking its tongue out
Re: Весели Празници!
03-05-2009 - 15:21:47
Така до тук добре мина - рожденника,черпалката за сина , селския сбор с борбите - вярно познах за двете козлета , ама тя стана една комшията работи в каменица и донесе кран с 2 кега -бира на корем (чак имаше кючеци върху кокошарника една седмица кокошките няма да снасят) сега за Гергьовден още едно яре . *beer* Ще има и жива музика -е ми стига само работа. *drunk*
Re: Весели Празници!
05-05-2009 - 23:23:19
ФилмаТопло, честити първи дни на бебока сладък, малък! Сладкиша е вече на 40 днш и точно на тази "възраст", хем му се иска на човек да го смачка от целувки, хем няма къде ?! Най-удобното място за тази цел ... се знае кое е! Цункай го от мен този красавец! :] Да е жив и здрав ... *beer*

Весели празници ... и отново ... ясу филе паликари !




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Весели Празници!
06-05-2009 - 09:17:16
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!



За всички именници много здраве и хубав ден!





smiling smiley

Re: Весели Празници!
06-05-2009 - 10:46:22
*rose* Благодаря!Весело празнуване!
Re: Весели Празници!
06-05-2009 - 12:11:43
Честит имен ден, Пухи, смело пълен напред и наздраве *beer* *drink2* *drink1* *drunk* *rose* *rose*

[vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход