Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-12-2008 - 12:40:30
Ааа, справихме се с общи усилия...
Но, добре, че пък и Дядо Коледа не е от най-взискателните слушатели *yes*
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-12-2008 - 12:44:27
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> DMS EMO
>
>
>
> Изгледайте видеото в дясно.....
>
> 20.12.2008 / 22:25
> Mihaela
> Моля, пратете SMS с текст: DMS EMO на номер 17
> 777 -> (1,20лв за SMS) Събрахме близо 30
> 000лв(от нужните 1милион лв за ле1ението на Емил)
> само от продажбата на картини за един ден!!!
> Заповядайте и на 22.12.08г в НУИИ "Илия Петров".


За по-малко от десет дни кампанията „Дай шанс на Емо” събра над 6000 дарителски смс-а в системата на „Единен дарителски номер в България” (DMS)

[dmsbg.com]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-12-2008 - 13:05:51
Още един хубав Коледен подарък и за нас....

Успех и продължавайте да вярвате!!!

Така завършва новината....

:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-12-2008 - 13:30:17
На глобулския номер ме засипват с sms -и да пускам и аз за кола.
Единият от тях имаше следното съдържание: Ако искаш да промениш живота си......
Може ли с кола да се промени? Единственото, което се сещам е ....робуване на вещ.
Колата я възприемам като необходимост, а не като цел.
Освен това, съм като в оня виц.... знам, че няма да спечеля... smiling smiley

Много се радвам. Тази новина ме кара да се чувствам, като част от победителите....
А аз обичам да съм победител, най-вече такъв....
:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-12-2008 - 15:42:27
Страхотно изпълнение...
За всички победители !

[www.vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-28 15:48 от Naskata.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-12-2008 - 00:55:16


Габи

ПроКредит Банк

Габриела Павлинова Александрова

BG81PRCB92301020249010 - в лева
BG17PRCB92301120249014 - в долари
BG25PRCB92301420249015 - в евро
BIC: PRCBBGSF

[www.save-darina.org]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-12-2008 - 01:02:05


Йоанна

DMS ioana

През месец ноември 2008 в подкрепа на кампанията "Помогни на Йоанна!" бяха изпратени 24 SMS.

В случай, че искате да помогнете не само чрез SMS, ето и банковата сметка на Йоанна:

IBAN: BG 89UBBS 8002 1034 0716 18;

BIC: UBBSBGSF; ОББ – гр. Левски

[dmsbg.com]


ЧУДО
Млада жена прохожда след присаждане на стволови клетки в московска клиника

С бързите си успехи изумява руските специалисти и доказва за пореден път, че
човешките възможности са неограничени.

[pg13.my.contact.bg]

Катастрофа приковала Йоанна Йосифова към инвалидната количка



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-29 01:14 от Muza.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-12-2008 - 01:13:33
Е, тук вече просто ще се включа, за да напиша следното- Йоанна е наш колега- юрист по образование. Доколкото ми е известно работи, като юк. в отдел ЗД в родния си град..
А живота понякога е толкова несправедлив... и за секунди губиш и малкото, което имаш без да си го оценявал до тогава.
Наскоро си сторих труда да проверя, колко са адвокатите официално в РБ- оказаха се над 12000?!?! Както казвам аз- ако всеки пусне само по един SMS, само по веднъж... би сторил толкова добро на тези хора, в частност на колегата.
Когато прочетох тук [dmsbg.com] че са изпратени 24 SMS за цял месец се потресох...
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-12-2008 - 01:21:13
Поли,

Току що се включих към вашата група... smiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-12-2008 - 01:21:42
СЪОБЩЕНИЕ ДО МЕДИИТЕ


Все повече благотворителни кампании ползват Единната дарителска система “DMS – България” като начин за набиране на средства.



София, 12 Февруари 2008 От стартирането на краткия номер 17 777 до сега абонатитe на GLOBUL и vivatel са дарили 18 313 лв за общо 24 кампании. Повече от 80% от кампаниите набират средства за хора с тежки здравословни проблеми. Организации набират средства за различни каузи в обществена полза: осигуряване на архитектурно достъпна среда за деца с увреждания, лечението на ранени животни, съхраняване на защитени природни територии, превенция на трафика на деца. Най-голяма дарителска подкрепа получават кампаниите, свързани с деца и особено деца и млади хора, които се борят с тежко заболяване.


Новостите:

Съветническият Борд на DMS прие промени в процедурата, които позволяват разглеждането на кандидатури от семейства на деца, които са чакали отговор от Комисията за лечение в чужбина или Фонда за лечение на деца към Министерство на здравеопазването повече от един месец. Причина за промените е неприемливо дългия срок на отговор на молбите, заведени в Център Фонд за лечение на деца.

Приетите промени няма да допуснат дублиране на средства дори и при последващо одобрение на кандидатурите от Фонда за лечение на деца в чужбина тъй като Фондът преглежда извлечения от дарителските сметки на кандидатстващите преди да одобри окончателната сума на финансиране.

В процес на развитие са и преговорите с МТел за отваряне на 17 777 към абонати на оператора.



DMS се осъществява в България от Български дарителски форум, Фондация “Помощ за благотворителността в България” с партньорството на GLOBUL, vivatel, БТК и Тераком България с подкрепата на DMS International и Чешкия дарителски форум. DMS дава възможност на неограничен брой кампании да набират средства чрез изпращане на SMS с текст DMS kodova duma на номер 17 777. Цената на дарителския SMS е 1,20 с ДДС.

[pg13.my.contact.bg]

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход