Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2009 - 11:27:44
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
15-12-2009 - 17:51:48
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
17-12-2009 - 15:16:04
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
17-12-2009 - 23:06:11



:loveu::loveu::loveu:


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
20-12-2009 - 22:23:21




So this is Christmas
And what have you done
Another year over
And a new one just begun
Ans so this is Christmas
I hope you have fun
The near and the dear one
The old and the young

A very merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear
And so this is Christmas
For weak and for strong
For rich and the poor ones
The world is so wrong
And so happy Christmas
For black and for white
For yellow and red ones
Let's stop all the fight
A very merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear
And so this is Christmas
And what have we done
Another year over
And a new one just begun
Ans so happy Christmas
I hope you have fun
The near and the dear one
The old and the young
A very merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear
War is over over
If you want it
War is over
Now...

:loveu:
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
23-12-2009 - 12:27:31
Третата кампания за Гьоркем приключи успешно!



Автор Деси Хурмузова
20 декември 2009

Скъпи приятели, близките на Гьоркемче получиха от всички вас най-важния и необходим коледен подарък - сумата, необходима за операцията му е събрана!

На 18 януари 2010 год. момченцето ще бъде оперирано за пети път от проф. Клеменс.
Усилията, които полага той и всички ние, трябва да дадат резултат, затова си пожелаваме от добрия Дядо Коледа операцията да е успешна!

Вече ни е трудно да намираме достатъчно силни думи, за да изразим признателността си за постоянството и щедростта, с която проправяте пътя на децата ни към здраво и пълноценно детство. Но искаме да знаете, че благодарим всеки ден със сърце и мисъл, на всеки един от вас, за честта да сме заедно!

Изразяваме още веднъж благодарността си към Съюза на българските художници и към художничката Роза Енгибарова, по чиято идея се организира благотворителната изложба с живописни творби на художници – членове на СБХ.
Средствата от продажбата на картините допълниха точно недостигащата сума.

Благодарим!

Весели празници, приятели! Желаем ви изпълнена с любов и топлина Коледна нощ!

[www.save-darina.org]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
23-12-2009 - 12:30:03
Виждащи сърчица !!!!

"-Боли ли? -попита Зайчето.
-Понякога-отвърна Кончето,защото винаги говореше честно-Когато си истински,за теб няма значение дали те боли.
-Изведнъж ли се случва,сякаш те раняват-питаше Зайчето-или малко по малко?
-Не се случва изведнъж-обясни Кончето-да ставаш истински.За това е нужно много време.За това не се случва често на хора,които се чупят лесно,имат остри ръбове,или трябва да се пазят много внимателно.Общо взето,когато станеш Истински виждаш със сърцето си !”

Вие всички сте ИСТИНСКИ !!!!!!!
Да, понякога е много дълъг Пътя ни до Щастието...., но от както се докоснах да save-darina и до толкова много ИСТИНСКИ, виждащи сърчица, вярвам, че това е най-прекия път  Когато едни очички изморени от болката вече нямаха сили да продължат, Вие ги прегърнахте и им вдъхнахте живот!!!
Не спестихте и частица от своята любов!!! И това вече за кой ли пореден път ......Деси е права –трудно се намират най-силните думи за да се благодари за такава нестихваща щедрост!!!
Мили Приятели, знам, че не го правите за някаква насрещна отплата, но съм убедена, че Вселената иска да се молим един за друг и един чрез друг да получим благополучието й!!!!
Всички близки на Гьоркемче и аз като негов посланиксе молим, това което за Вас е щастие, да стане Ваше през Новата година и още дълги, дълги години да му наслаждавата със здраве и изобилие от любов!!!!!!!!
БЛАГОДАРИМ ВИ !!!

Благодарим от все сърце на неуморимия Екип на SAVE-DARINA, Съюза на българските художници и художничката Роза Енгибарова, по чиято идея се организира благотворителната изложба, на България Ер, които отново осигуриха щастливия полет на Гьоркемче, на децата от ОУ”Христо Смирненски ” град Карнобат, които са безценни зрънца от които несъмнено ще изникнат ИСТИНСКИ ЧОВЕЧЕТА!!!

Знам, че няма да ми сърдите, че не мога да Ви изредя поименно, но знаете, че към всеки един от Вас любовта, която изпращаме е колкото Вашата-неизмерима!!!

Айнур Идрис

[www.save-darina.org]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
24-12-2009 - 16:10:24






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-24 16:22 от Muza.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
25-12-2009 - 20:51:01








smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-25 21:19 от Muza.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
31-12-2009 - 18:03:12


МОЛБА КЪМ СВЕТА

Аз няма да съм никога честит,
докато този свят край мене страда.
От блюдото на моя обед сит
крещи един човек далечен, гладен.

В съня ми те - безсънните лица,
барутните лица - с глас кървав плачат.
В играчките на моите деца
крещят деца, невиждали играчки.

Не искам много, за да съм богат!
Но боледувам от една идея:
човеци, изцерете този свят!
Тогава, вярвайте, ще оздравея!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход