Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
13-10-2009 - 01:46:58
:] :] :}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
13-10-2009 - 15:33:41
Re: ВИЦ ПАРАД
13-10-2009 - 21:33:33
КРИЗАТТА ФИНАНСИЕРРА ! :] :] :} :} :}





разбира си се и на нашенски ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
14-10-2009 - 15:20:04
Ще учиш ли, ще бачкаш ли eye popping smiley [vbox7.com]
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 09:25:16
Батков бил на гости на президента на "Реал" Флорентино Перес. - Как управлявате този гигантски клуб - попитал Батков. - Много просто - назначавам само интелигентни хора. - А как разбирате кой е интелигентен? - Сега ще ви покажа - отвърнал Перес и извикал Кристиано Роналдо. Като дошъл португалецът, шефът му го попитал: - Кристиано, ще те питам нещо. Кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат? - Много просто - това съм аз, отвърнал Роналдо и отишъл да тренира. Батков бил впечатлен от метода на Перес и решил да го приложи в "Левски". Като се прибрал в България, извикал Гонзо и го питал: - Гонзо, отговори ми - кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат. Гонзо веднага започнал да звъни на всички играчи, на Баждеков, и накрая гордо отговорил: - Това съм аз, шефе! - Много си прост, бе - заявил Батков. - Това е Кристиано Роналдо!
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 09:41:05
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 09:53:39
Гонзо копае в градината. Приближава го Йовов и пита: - Какво търсиш? - Ами ,вчера Батков ми даде задача за домашна работа да намеря квадратен корен, ама не каза къде и аз сега копая тук но само кръгли ги вадя. - Добре си ти. На Миланов му дали за домашна работа един член да го направи на многочлени и преди малко го видях - да точи един нож и тихо плаче... smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 11:42:53
Тая задача с многочлена - направо е нечовешка eye popping smiley :]


Учител задава следната задача на учениците си:
- Две групи работници слагат плочки на тротоар, дълъг триста метра. Групите са една срещу друга. Първата група напредва за час с три метра, а втората с пет. Кога ще се срещнат двете групи?
- След половин час в най-близката кръчма - отговаря Илийчо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-15 11:48 от Justy.
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 12:05:30
Да спиш по гръб е вредно за белите дробове, да спиш по корем е вредно за червата, да спиш на лявата страна е вредно за сърцето, а да спиш на дясната - за черния дроб.
Списание "Здраве" желае на всички приятен сън!
Re: ВИЦ ПАРАД
15-10-2009 - 12:11:07
:] :] :]

Няма да спим, ще пушим цигари... :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход