Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
25-06-2009 - 23:48:59
Виден лектор четял лекция в едно селско читалище: - Хора,вие цял живот ядете месо,а не знаете колко е вредно.Повишава се нивото на холестерола и т.н.От последния ред се провиква един 90 годишен дядо: - И краката мръзнат! Леко учуден лектора продължава: - Стесняват се артериите,сърдечния клапан изпитва по-голямо натоварване...Дядото пак: - И краката мръзнат! Лектора заключва:- Всичко това води до ранно състаряване на организма...- И краката мръзнат! Лекторът не издържал и попитал: - Добре де,кажете какво общо имат краката? Дядото: - Да..аз вече съм на 90,а преди лягане като се набамкам с месо така ми става х@я,че се издърпва юргана и краката ми мръзнат ! smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
26-06-2009 - 10:38:09
:} :} :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 15:51:37

Решили Заекът, Вълкът и Хамстерът да емигрират в Япония. За целта трябвало да си транслитерират имената с японско звучене.
Заекът казал:
- Аз ще се казвам Зую.
Вълкът:
- Аз ще се казвам Вую.
Хамстерът:
- Аз пък се отказвам да емигрирам с вас! sad smiley



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 15:58:09
Вървял си заека из гората и срещнал медената питка:- Здравей, медена питке!- Разкарай се бе, идиот такъв! След малко лисицата и тя срещнала медената питка:- Я каква хубава медена питка!- Егати тъпата лисица... И така цял ден, медената питка обиждала всичките животни. Решили те да се оплачат на лъва:- Абе лъвчо, медената питка ни псува наред всичките, няма ли да направиш нещо?- Вие сте големи глупаци бе, това е таралежа - утре отива войник.
:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 16:20:06
Подскачало си зайчето из гората и се натъкнало на яма, в която бил паднал вълкът.
Застанало зайчето на ръба и започнало да го обижда:
- Олигофрен, торба с бълхи, китеник проскубан...
Като се изчерпало, обърнало се и си тръгнало...
Обаче се сетило, че не му е казало, че е пе*ал! ... Върнало се при ямата, но се подхлъзнало и паднало при него. Станало, изтупало се, погледнало вълка и казало:
- Ако щеш вярвай, ама се върнах да ти се извиня ...

*pardon*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 16:28:36
Орнитолог пътувал с мотора си из близките села да изучава птиците. Бил дал пълна газ когато върху очилата му се блъснало малко врабченце. Той веднага спрял, прибрал го, закарал го у дома си, сложил го в клетка, сипал му водичка, сложил му трохички и зачакал...
Събужда се врабеца от комата - гледа, от ляво вода, отдясно сух хляб, отпред решетки ...
Почесал се, помислил и казал:

- Онзи моториста, май съм го утЕпал ! :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 18:23:51
Без коментар.

[www.bg-reality.com]


Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 18:25:58
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 18:27:12
Re: ВИЦ ПАРАД
30-06-2009 - 18:28:38
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход