Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
23-06-2009 - 18:04:21
Аз повече се смях на вица за Снежанка... :]:]

Ако им се яде мусака, Ели, направо при теб да идват... smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 19:21:21
Да идват и жужетата, да идват и дивите лебеди, ама на тях пък от къде ще им търся коприва - пенсионерите обраха всичко милите, а и нито една плетка не знам. Само обрат-заврат, ама по-често я докарвам в краката, като се прекали с ... Фантата-Лимон :] :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-24 19:21 от elissa.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 19:51:49
:}
Две иди, две ела и една замятка - това е плетката... :] :]

Ама не не, ще плетем ли или ще готвим... Лебедите ще ги осъвременим...
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 20:11:17
Абе определено някъде дълбоко в себе си съм домакиня, колкото и да не ми го признават
НЯКОИ !
:] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 20:13:10
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> > Две иди, две ела и една замятка - това е
> плетката...
>
> Ама не не, ще плетем ли или ще готвим... Лебедите
> ще ги осъвременим...
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !


По едно анораче с качулка ... и по една МР3-ка с техно мюзик :] Съвсем ще подивеят! smoking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 20:14:28

Ееее, как да не ти признават. Тук, всички се облизват с твоята мусака, току я споменат. Даже, и циганин си смени аватара, защото не му го хареса. smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 20:21:11
elissa Написал:
-------------------------------------------------------

> По едно анораче с качулка ... и по една МР3-ка с
> техно мюзик Съвсем ще подивеят!

:}
Може и да им разкажем приказката за голия цар. Ама, така, с хипноза.. 10,9- вие сте облечени, 8, 7- слагате си качулката, 6,5- закопчавате си копчетата, 4, 3 -много ви отива анорачето, 2 - всички ви харесват с тази дрешка, 1 -гот ви е, нали?... :]
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 20:22:53
:} :} :} оооохххх :] :] :]
Милия манги ! Има да чака и той ... докато аз се разчетворявам между стотиците си таланти!
Днес обаче без да е виц с голям замах на заклет преводач вадя УЖ химикал да подписвам докИментацията в една нотариална кантора - за ужас на клиентите извадих ОТВАРАЧКА ЗА БИРА с надпис СТАРОПРАМЕН при това spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out eye popping smiley eye popping smiley :] :] :] !
Всяко последващо извинение и обяснение ... беше излишно! Добре, че не наидзпадаха и капачките! Що ли ги прибирам в чантата е въпрос на който никой не може да даде разумен отговор :] :] :] *beer*
Ще ми излезе име - усещам! Или ще е Елиза - мусаката, или Диа - отварачката!? *ok* :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 21:15:41
Elissa, видях,че си заклет преводач. Имам питане на лични.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-06-2009 - 21:45:16
И аз, и аз ! Как си с литовския? eye popping smiley

_________________
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход