Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
16-06-2009 - 17:08:58
Панамския канал [vbox7.com]

Може да не е за тук, ама е гот *yes*
Re: ВИЦ ПАРАД
16-06-2009 - 17:16:10
Една двойка се подготвя да излезе за вечерта. Приготвили се, изтупали се, изкарали кучето в задния двор и т.н. Таксито пристигнало и когато тръгнали да излизат, кучето се шмугнало обратно в къщата. Те не искали кучето да остане в къщата и за това жената отишла при таксито, а мъжът тръгнал да търси кучето. Жената не искала да се разбира, че оставят празна къщата и за това казала на таксиметровия шофьор “Той се качи горе, за да каже чао на мама.”

Няколко минути по-късно мъжът влиза в таксито и казва “Извинявам се, че се забавих толкова. Тъпата кучка се беше скрила под леглото и трябваше да я ръгам със закачалката, за да излезе! След това трябваше да я увия в одеало, за да не ме хапе и драска докато я влача по стълбите и я изхвърлям в задния двор! И само да има късмета пак да ми се изсере в зеленчуковата градина!”

Настъпи невероятно мълчание в таксито.

Re: ВИЦ ПАРАД
16-06-2009 - 21:58:56
:} :} :}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
16-06-2009 - 22:11:43
Момче и момиче се изучават в леглото. Момичето го гали по бузката и пита: - Скъпи , защо ти са такива големи миглите? - Защото,като малък много съм плакал. - Ами,да беше пишкал повече.... smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
16-06-2009 - 23:36:00
:] :] *angel*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
18-06-2009 - 10:05:40
Разхождайки се из интернет пространството попаднах на интересна изрезка от австралийски вестник. Ето и превода :
Докладвано е, че служител на Ансет Австралия (Авиолинии), който за нещастие носил фамилията Гей, наскоро се възползвал от “Безплатен полет” за служители. Когато г-н Гей отишъл до своето място открил, че то е заето от редовен пътник.

За да не предизвиква проблеми той просто избрал друго свободно място и седнал. Г-н Гей не знаел, че друг полет на авиокомпанията не е излетял поради механична повреда и пасажерите от него били настанени в други самолети. Някои от тях били изпратени в самолета на Г-н Гей и всички, които пътували с “Безплатен полет” трябвало да отстъпят местата си на редовните пътници. Но както помните Г-н Гей не стоял на своето място. Когато проверяващата билетите отишла до мястото където трябвало да стои Г-н Гей, тя попитала мъжа който стои на мястото “Вие Гей ли сте?”. Мъжът срамежливо поклатил глава в знак на съгласие. “Тогава трябва да слезете от самолета.” Г-н Гей дочул разговора и се опитал да разясни ситуацията “Объркали сте мъжа. Аз съм Гей!”. В този момент трети разгневен пътник се обадил “По дяволите! И аз съм гей, не може да ни изритат всички от самолета!” Объркването довело до това, че много хора започнали да крещят, че Ансет нямат право да свалят гейовете от полетите.

eye popping smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
23-06-2009 - 14:36:12
:} :} :}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
23-06-2009 - 14:44:52
Събуждат се сутринта седемте джуджета. Първото тича в кухнята и започва да вика:
- Кой ми е ял от чинията...
След него тича второто:
- Кой ми е ял от чинията...
Изреждат се всички, а от спалнята се чува раздразнения глас на Снежанка:
- Уф, как сте ми омръзнали всички! Абе не съм готвила още... sad smiley :g:

-----

Козата отива на пазар и казва на децата си:
- Деца, аз отивам на пазар. Паролата е "Ям люти чушки". Само като чуете паролата ще отворите. Ясно?
След малко пристига вълка и чука на вратата.
Козлетата питат:
- Кой е?
Той отговаря:
- Аз съм вашата майка.
Те го питат за паролата, той не я знае и пита свраката.
Тя му я казва и той се връща и пак чука на вратата.
Козлетата пак го питат за паролата и той им казва:
- Ям люти чушки.
А най малкото отговаря:
- Да ни ядеш ... ушите, ние имаме шпионка. :] :] :]



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
23-06-2009 - 14:52:49
Лети Змеят Горянин и крещи:
- Демокрация! Плурализъм! Прозрачност!
Видяла го Баба Яга и клати неодобрително глава:
- Горкият, пак е преял с депутати...



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
23-06-2009 - 16:56:58
elissa Написал:
-------------------------------------------------------
> Лети Змеят Горянин и крещи:
> - Демокрация! Плурализъм! Прозрачност!
> Видяла го Баба Яга и клати неодобрително глава:
> - Горкият, пак е преял с депутати...





*ok* *ok* *ok* :} :} :}

Съвсем предизборно. clap: clap: clap:

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход