Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
20-03-2009 - 13:37:21
Re: ВИЦ ПАРАД
20-03-2009 - 20:14:05
Мъжете са като... Плочки за пода - ако ги поставиш да легнат правилно първия път, можеш да се разхождаш върху тях с години.

Мъжете са като... Банкова сметка - без много пари не събират много интерес.

Мъжете са като... Миксер - трябва ти, но не си съвсем сигурна защо.

Мъжете са като... Шоколад - сладък, приятен и обикновено се лепят право за задните ти части.

Мъжете са като... Кафе - най-хубавите са богати (на вкус), топли и могат да те държат будна цяла нощ.

Мъжете са като... Рекламите - не можеш да вярваш на нито една дума, която казват.

Мъжете са като... Компютрите - трудни за разбиране и никога нямат достатъчно памет.

Мъжете са като... Хладилна чанта - зареди ги с с бира и можеш да ги заведеш където и да е.

Мъжете са като... Копирни машини - трябват ти за размножаване, и май това е всичко.

Мъжете са като... Държавни ценни книжа - трябва им дълго време да стигнат до състояние на зрелост.

Мъжете са като... Място за паркинг - хубавите вече са заети, а тези, които са останали са или за инвалиди или са прекалено малки.

Мъжете са като... Пуканки - удовлетворяват те, но само за малко.

Мъжете са като... Снежна буря - никога не знаеш кога ще дойде, колко сантиментра ще е и колко време ще продължи (издържи).

Мъжете са като... Банан - колкото по-стар става, толкова по-малко твърд е.

Мъжете са като... Новородено - сладко в началото, но след това ти омръзва да оправяш след него
Re: ВИЦ ПАРАД
20-03-2009 - 23:41:50
Пролет е ... Любовен сезон !
Внимавайте с Амурага !!! clap: :loveu: :]




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
21-03-2009 - 10:08:51
Пешо се прибира от командировка по-рано без предупреждение. Отваря вратата и вижда в антрето обувки 45 номер и дрехи мъжки на закачалката XXL. Замислил се,че тоя трябва да е някой едричък и се притеснил. Излязъл и заключил обратно. Звъннал на съседа и го помолил да влезе за да не стои вкоридора, че си забравил ключа.Докато стоял у комшията-не го стърпяло и излязъл да запали цигара на балкона. На съседния балкон/ неговия/ бил тъпкача на жена му, по долни гащи и си пушел цигарата. Спогледали се и Пешо почнал ...боязливо;
- Здрасти, как е ?
- Здрасти, -казал ебача,-ми тука чукам една...
- Ами не се ли притесняваш мъжа и ако доиде?
- Не, ще го опъна и него- отговорил той.
-Аа не се безпокой, уверявам те,че няма да дойде!
Re: ВИЦ ПАРАД
22-03-2009 - 04:11:29
Кратка поучителна случка

Стоя на аерогарата, ще посрещам приятелка от Италия. Обаче има голямо закъснение. От скука започвам да се разхождам и стигам до "Заминаващи". Някакъв човек ме спира и моли за малко да съм му пазела куфара, докато той отидел до "едното място". Съгласявам се не съвсем охотно, но нали трябва да сме хора. Стоя и чакам, минават 15 минути и започвам да се изнервям. Отивам при един от служител на гранична полиция и обяснявам ситуацията. Той ме кани в някакъв кабинет за оформяне на протокол, , лични данни и т.н.... Стигаме до съдържание на куфара, отваря ме и .... вътре пълно с пачки евро. Започвам да се ... на ум, че ги потърсих !!! - тихичко да си бях излязала, щях да си взема такси на 10 лв. за километър, че ако искам и до морето... Полицаите само се спогледоха и мигом започнаха да тъпчат джобовете си с пачки. Аз стоя и гледам.

- КВО СТОИШ! Прибирай и ти, ангел-хранителю наш....

Започвам моменталически и аз да прибирам пачки, взимам-пъхам, взимам пъхам, свършват ми джобовете, започвам да пъхам в гащите, пъхам, пъхам ... та пушек се вдига ....
Събуждам се - цялото одеало съм си напъхала в гащите ... :] :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
26-03-2009 - 10:15:44
Артист вентрилоквист( това са тия ,където могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст ,седяща на коленете им), излиза на едно представление,заедно с куклата си и започва да ръси разни бисери,лафове и вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя ослепително красива и представителна дама с платинено - руса коса и го прекъсва ядосано: - Какво ви дава право ,чрез обобщаващия образ на блондинката ,да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение ,за ниския коефициент на интелигентност на представителите на нежния пол с коси по - светли от средно - статистическите? Силно ошашавен от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос , вентрилоквиста започнал да мънка - Г-жо съжалявам ,не че го вярвам,ама това ми е работата... - Вие се не се месете г-не . Не говоря на вас , а на малкия тъпанар който седи на коленете ви и сега мълчи като посран smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
26-03-2009 - 22:31:19
Горският:
- Не знаете ли, че сега ловът на зайци е забранен?
Ловецът:
- Ама аз стрелях при самоотбрана...
*drunk*
Re: ВИЦ ПАРАД
27-03-2009 - 00:49:05
Re: ВИЦ ПАРАД
27-03-2009 - 23:45:51
Стар емигрант в Канада разправя:
- От толкова години съм в тая страна и така и не можах да разбера - какво толкова има нарисувано на знамето й, че трябва да го прикриват с листо?
*xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-27 23:46 от poli_pocket.
Re: ВИЦ ПАРАД
28-03-2009 - 10:26:57
Младеж и девойка пътуват във влак. Девойката мълчи през цялото време. Младежа не издържа по едно време и пита: - Защо мълчиш постоянно? - Иска ми се,мълча си! - Искате се, а си мълчиш?! - Не мога да го разбера това! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход