Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
09-03-2009 - 21:56:33
*rose* Един виц от моето ежедневие
Днес ми направи впечатление как моят съпруг борави с клавиатурата на компютъра.попитах го защо толкова силно натискаш, това не е пишеща машина, не е необходимо да блъскаш по клавиатурата.А той ми отговори " Ами аз така съм свикнал"
Доскоро бяха с пишещи машини,направихме им дарение - поразчистихме малко стари компютри. winking smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
09-03-2009 - 23:12:01
:] добре, че не тропа с мишката хихи!
Ето и как се отварят писма :} Офис - заек! Вървят по 10-тина лв. в Office 1
[stephcheto.blogspot.com]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
10-03-2009 - 07:17:56
Две приятелки си говорят: - Мими,ти как прави секс за първи път? - По любов или за пари? - По любов естествено,то пет лева пари ли са... smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
10-03-2009 - 17:16:34
Момче и момиче в дискотеката. Момчето казва- стига сме губили време тука със свалки, ми да ходим да се изчукаме.
- У нас или у вас? - пита момичето.
-Виж кво ако още от сега почваш с проблемите- чупи се!!-отговаря той.
Re: ВИЦ ПАРАД
11-03-2009 - 10:53:12
Дон Корлеоне като малък ,седи и пише на Дядо Господ какво иска за рожд. си ден. ЗЗапочва да пише - Мили Боже,много искам нов велосипед с лъскави калници и...Къса листа и си мисли - Няма да стане. Човек убихме преди 2 месеца. Обаче от друга страна ,той си е виновен,кой го кара да влиза в наща територия. Пак започва да пише - Мили боже ,много искам нов велосипед.... Пак къса писмото - Няма да се навие,участвах в групово изнасилване. Обаче от друга страна,тя си беше виновна - като й предлагахме пари защо не ги взе? Мисли,мисли - става сваля статуетката на Дева Мария от шкафа,заключва я в един сандък и пак започва да пише - Мили Боже,ако искаш пак да видиш майка си,искам нов велосипед..... smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
11-03-2009 - 21:15:43
Прибира се в 3 през нощта съпруг и казва на съпругата си:
-Жена, ставай! Спечелих шестица от тотото!!!
-Стига си викал бе! Айде лягай!
-Ставай ма! Милионер съм!
-Добре бе, лягай! Утре ще почерпиш!
-Ама кой ти приказва за черпене! Ставай и си заминавай!!!



През нощта в такси се качва гола жена. Шофьорът я гледа стреснато:
- Какво ме гледате? Не сте ли виждали голa женa?
- Не, просто се чудя къде си държите парите!



Един пиян пълзи към колата си и протяга ръка към дръжката на вратата. Минава полицай, изглежда го строго и казва:
- Ти накъде бе? Пил си и ще караш кола ли?
А пияния отговаря:
- Брато, тъй кат ме глеаш моа ли се прибера пеша?
Re: ВИЦ ПАРАД
11-03-2009 - 21:26:57
avatar
Мъж и жена мутри и шестгодишният им син Жорко се разхождали
в Морската градина във Варна.Жорко размахвал пистолет и стрелял напосоки.След като убил няколко граждани,майката
казала на мъжа си:
-Направи му забележка моля ти се,защото прекалява!
-Остави го ма,той само си играе.
-Играе си,играе си,ама както е тръгнало - утре може и цигара да запали... smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-11 21:27 от кратункьо.
Re: ВИЦ ПАРАД
11-03-2009 - 21:52:56
Re: ВИЦ ПАРАД
11-03-2009 - 23:00:46
Хързул-Пързул или като възрастните започнат да се държат детински. :]





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
12-03-2009 - 02:09:21
Хак ... на сградата !
[www.mediashare.bg]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход