Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 21:32:55
изнасят канапето от офиса на шефа
виза секретарката , вижда ситуацията и казва
-- И какво сега...уволнена ли съм..????? :}
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 22:57:41
Polipp Написал:
2. Има ли някой език, на който да има 4 степени на
> сравнение - няма. А на български има -
> готина, по-готина, най-готина, бафмааму.
А сега провери какво има>


ТУК


:loveu: "Късно вечерта едно младо момиче се прибира по Софийските улици.
Изведнъж чува стъпки зад нея. Момичето забързва крачка и човекът зад нея също забързва крачка. Изведнъж пред момичето се появява мъж и и казва:
- Сега ще те изнасиля.
- Не моля ви се как така ще ме изнасилите!?
- Не ще те чукам! ! !
- Моля ви се ще ви направя една свирка за да ме пуснете.
Мажат се замислил и казал:
- Добре така да бъде.
Момичето кляка на колене и захапва мръсника направила една свирка станала избърсала си устата и казала:
- Дайте ми сега една цигара.
Мажат и дал една цигара и щракнал запалката и този момент те си виждат лицата и мажат казва:
- Радке
- Татко
- Ти що пушиш ма?" spinning smiley sticking its tongue out
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 23:02:23
Аууууууууу, Милко, че гадно, ама вярно, за жалост! eye popping smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 23:18:21
Един мераклия на опасната възраст 50 и кусур се замислил, че идват времена, когато оная му работа ще вземе да дава фира и почнал да се моли на Господ
- Господи, смили се над мен, дай ми някой резервен, горещо и много ти се моля!
И , о, чудо, Господ чул и отговорил
- Кажи, грешнико, колко искаш?
Мераклията, нали си е лаком, помислил, па рекъл:
- Господи, а може ли повече, десетина, а?
- Колкото искаш, толкова ще ти дам. -отговорил Господ.
- Ами, може ли тогава да ми дадеш 40 броя?
- Готово имаш ги.
- Господи, благодаря ти много.
Награбил ги нашия човек и тръгнал да си върви.
- Ей, човече, къде тръгна, ами тез два куфара с ташаци, кой ще ги носи?!?! *angel*



Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 23:25:01
pepa bunardjieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Аууууууууу, Милко, че гадно, ама вярно, за жалост!
>
>
> Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

Това е вярно- по мое време те изключваха от комсомола за такова нещо. Но какво да се прави - демокрация... Не можеш да наплескаш детето си ,защото ще ти го вземат,не можеш да направиш забележка на черняка в метрото,че си е изпънал краката ,защото ще те изкарат расист...Не можеш да кажеш на натрапника в службата "I don,t care!", който те занимава с личните си проблеми ,когато имаш да свършиш нещо ,което е спешно ,защото противоречи на концепцията на компанията ти за "добро държание"... Ако чуеш по-малкият ми син, който е teenager, какви ги разправя ... ,този виц ще ти се стори като "вечерна молитва в девически манастир"
winking smiley Какво да се прави-трябва сега да сме равнис с младежта, защото иначе ни заклеймяват като "oldtimers".
"Мъж заварва жена си да се чука с най-добрият му приятел и започва да упреква приятеля си:
- Ти Гоше, ние сме приятели от толкова години, а ти така да постъпиш. С тебе един залък сме деля ли, толкова много се уважавахме. А поне спри докато ти говоря. "
*huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-24 23:41 от милко вълков.
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 23:43:34
милко вълков Написал:


> Това е вярно- по мое време те изключваха от
> комсомола за такова нещо. Но какво да се прави -
> демокрация... Не можеш да наплескаш детето си
> ,защото ще ти го вземат,не можеш да направиш
> забележка на черняка в метрото,че си е изпънал
> краката ,защото ще те изкарат расист...Не можеш да
> кажеш на натрапника в службата "I don,t care!",
> който те занимава с личните си проблеми ,когато
> имаш да свършиш нещо ,което е спешно ,защото
> противоречи на концепцията на компанията ти за
> "добро държание"... Ако чуеш по-малкият ми син,
> който е teenager, какви ги разправя ... ,този виц
> ще ти се стори като "вечерна молитва в девически
> манастир"
> Какво да се прави-трябва сега да сме равнис с
> младежта, защото имаче ни заклеймяват като
> "oldtimers".

Хо,хо, да знаеш още какво ще ти чуят ушите и видят очите!!! Не на добре е тръгнал света...


eye popping smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
24-11-2008 - 23:59:08
pepa bunardjieva Написал:
-------------------------------------------------------

> Хо,хо, да знаеш още какво ще ти чуят ушите и видят
> очите!!! Не на добре е тръгнал света...

Напълно съм съгласен !
:g:


"Мама каза,че може!"
*bow*
Abu
Re: ВИЦ ПАРАД
25-11-2008 - 11:05:44
Милко, имаш момченце! Значи ще оцениш...
Две дечица си говорят в детската градина:
- Видях на тати пишката, ееей такава - разперило ръце едното.
- Пък на тати е само толкова - показало с два пръста другото - ма знаеш ли как боли!

ПП Гинекологът на жена ми, да се покаже отракан и да разчупи атмосферата, все й пускал мръснишки вицове. Казах й да му вкара един "от колекцията", ама тя нещо ги объркала... хванал се за устата човекът и повече не й проговорил! Срам! Срам! После я посъветвах, и тъй се е издънила, поне да му разкаже още няколко - демек, колко не ни пука! Проработило, пак си говорят, ама той вече не разказва пенсионерски вицове...
Re: ВИЦ ПАРАД
25-11-2008 - 12:00:37
В един манастир дядо игумен провежда изпит за сан монаси на трима послушници. Закачва по звънец на к..а на всики и ги пуска един по един в стая пълна с голи монахини. Влиза първия и веднага се чува дзън-дзън. -Все още не си готов синко,не можеш да контролираш тялото си!Две хиляди молитви и 1 седмица пости и 1 студен душ! Влиза втория,същата работа.Дзън -дзън.- И ти не си готов,2 хиляди молитви,пости и студен душ. Влиза третия.Тишина и игумена- браво синко,готов си,иди си вземи един душ с братята послушници и да те правим монах. - и веднага се чуло- дзън-дзън-дзън!!! Каква е последната степен на импотентност? Да вкараш език ,като го буташ с пръсти! А какво е девалвация? Това е когато жена ти смяня златното ти сърце, за железния к.р на комшията! А какво е пирова победа ? Когато жена ти каже ,че твоя е най-голям от целия блок. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-25 12:08 от FILIP_M.
Re: ВИЦ ПАРАД
25-11-2008 - 12:21:01
Коледа. Звъни се на вратата.Отваря мъж,а отсреща Дядо Мраз и казва: Казвай три желания и ги изпълнявам. И мъжа казва мерцедес, 1 000 000 EUR, къща на три етажа. - Хоп,готово имаш ги, казал Дядо Мраз,обаче в замяна и аз искам едно нещо. - Става ,казал мъжа. - Ами аз си падам по мъже и нали разбираш,ако може сега тука.... Залогът бил голям и мъжа се съгласил.Клати го Дядо Мраз и го пита: - Абе братле на колко години си? - Ами на 35 - Е добре сега,може ли толкова голям човек и още да вярва в Дядо Мраз...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход