Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Чудо! Най-накрая по бтв(новините 30/10/08) се изказаха срещу паркирането на коли по тротоарите!

Публикувано от Uraa 
Чудо! Най-накрая по бтв(новините 30/10/08) се изказаха срещу паркирането на коли по тротоарите в София!

Гладах новините по бтв тази вечер и не можех да повярвам. Репортаж срещу паркиране на коли и камиони по тротоарите.
Дано събудят управниците и те да разчистят колите от тротоарите на този недвижим имот принадлежащ на всички Българи - "България".



.[www.beinsadouno.org]
подкрепям изцяло!

имам гараж на уличка в Гео Милев, София. Нямате представа каква битка е за да мога да го ползвам. Постоянно имаше паркирали "за 5 минутки" и аз висях и обикалях да търся къде да паркирам временно докато намеря нахалника окупирал тротоара пред гаража ми. Няколко пъти с приятел избутваме чуждата кола напреко на пътя за да мога да си вкарам моята и викам паяк да я изтегли. Действа временно, но навляците са твърде много и не мога да образовам всичките. Накрая сложих едни кашпи отпред и като че ли за сега е по-добре положението smiling smiley

А иначе гледам в нашия скапан квартал са започнали на доста улички да слагат колчета против паркиране по тротоарите от общината. Но след дъжд качулка дето се вика, то здрави тротоари не останаха. Хората ходят по улицата поради невъзможност да ползват тротоарите..

Една от най-добрите инвестиции в София - гаража ще бъде новият хит на пазара на недвижими имоти smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Една от най-добрите инвестиции в София - гаража ще
> бъде новият хит на пазара на недвижими имоти
>
> Автоматичен подпис: Нещо полезно тук: и нещо за
> коментаторите на подписите ми тук:


smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Е, това е. Добър търговски нюх.
идва чужденец в София разглежда и казва
от вашите магазини стават чудесни гаражи.... :}

уж бедна държава а се строи навсякъде
уж бедна държава а всеки яхнал кола
и то при 2 лева бензин.....

Продавач ти строи паркинги , аз ще взема "паяците"... clap:
дивал това за магазините ме отрепа *black eye* :} :} :}

[lechitel.info] [tq-jenata.com] [testovebg.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход