Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За форума-ЗАщО?

Публикувано от dival 
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:33:10
до тук 5-6 участника
Вярно е че Асен и Куку -правиха анализи -за мен поне на Куку доста по -верни ...но има учасници като Джулиус които (МОЕ МНЕНИЕ ) доста успешно напипва пулса на ситуацията
разбира се не само тези участници ...има много други които изказваха мнение ...ставаше дискусия..
сега наистина както казва Муза е наи интересно ..би трябвало да ни болят ръцете ...но уви.....
грешни или верни мненията -в спора се раждаше истината ......
искаше ми се да кажа много неща...но някак си ми става тъжно като гледам форумчето.....
поздрави на всички smiling smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:36:49
Ами даже Джулиус почти не пише тук, почти се премести в инвестора.
И не е само той.
Дивал, а ти си кажи нещата.smiling smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:46:39
If you purchased $1,000 of shares in Delta Airlines one year ago, you will have $49.00 today.

If you purchased $1,000 of shares in AIG one year ago, you will have $33.00 today.

If you purchased $1,000 of shares in Lehman Brothers one year ago, you will have $0.00 today.

But, if you purchased $1,000 worth of beer one year ago, drank all the beer, then turned in the aluminum cans for recycling refund, you will have received $214.00.


Based on the above, the best current investment plan is to drink heavily & recycle.
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:54:53
аз там предимно чета -сега ще ти кажа една таина -дивал е ник с правописна грешка (така стана в бързината) исках да е дивак ...караи ...ще превърнем дефекта в ефект...в инвестора много рядко пиша...повече чета ..а и напоследък нямам много време -не смея да кажа че ще ме нападнат но явно има хора като за последно .....купуват ли купуват ....обаче земи....
исках да се обърна и към икономистите в саита да пообяснят .....ако махнем плосък данък и тн и оставим само едно ДДС но то да е 25 % ще се справим ли със ситуацията (или пак според някои ръся глупости ) ха да ви видя ???

икономическия "ръст" на БГ е около 5-6 процента годишно -нали така -?
как правителството ще се откаже от този ръст(предизборен) и ще се съгласи на 1-1.5% ако пазара на НИ крашне ...а????

има и излишък (голям казват бил) ами не го харчете де...малко да вземете да поизчакате ли .......

днес леко БГ борсата живна -средно 5-5.50% (много бе ) а девет месечния спад .....


седнахме с жена ми да хапнем на обяд -30лв-безценно
сетихте ли се рекламата......


на италянците им казаха да не крият кеша под дюшека
на българина днес му обещаха да му гарантират до 50 000 евро ...депозит

целия свят скочи да анализира кризата........

smiling smiley smoking smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:58:11
Между другото, тонът в този форум е доста по-уравновесен, в сравнение например с този на инвестора. Нищо, че почнах да пиша там.

Всичко е много простичко. Колкото и да са различни позициите, колкото и да е разгорещен спорът, никога не трябва да се поставя на лична основа и да се изпитва чувството на обида! Съвсем нормално е някой друг да мисли различно.

Освен това, тук чувството за хумор много повече цареше... Оттук нататък все повече ще ни е необходимо! Например Джулиус много допринасяше за това. Най-много ме е яд, като си затрие и шедьоврите. Нито анализи, нито шедьоври.....smiling smiley

Аз, наистина не знам какво точно се е случило лятото. Днес разбрах, че rage_against бил
баннат, после Асен се ядосал, баннали и него... Както и да е, хубаво би било да се върне
предишният облик....
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 23:03:58
avatar
Защото сме нахални и нетолератни.

Защото забравяме (или не искаме) да БЛАГОДАРИМ за чуждото менение и отделеното време за написването му.

Защото не умеем да спорим, когато нашето мнение е различно, защото е по-лесно да обиждаме и дори заплашваме инакомислещите.

Защото не умеем да забравяме (обиди, различи...) и ние се включваме в този капан.

Защото смятаме, че "ни се полага" да четем чужди анализи. Смятаме, че анализаторите че са тъпи мазохисти, търпящи до безкрай.

Защото не искаме да даваме (например като мене само чета), а само да получаваме.........

Защото сме такива и нямаме желание да се променим.

Блондинка по душа
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 23:06:32
само интелигентния индивид търпи развитие

и мен тук ми беше по добре заради шегите.......

дори имах чувството , че тук повече хора разбират .....

макар че се карах с асенчо -винаги съм уважавал мненията му - ама и тои как ме тровеше....въпреки това се изяснявахме на лична и тн.....
мен лично ме раздразни барбарон....ходи -мете ли мете ,,,няколко дни и форума опустя.........
еххх спомени smiling smiley smoking smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 23:09:13
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
>
>
> Based on the above, the best current investment
> plan is to drink heavily & recycle.

Няма проблем!
Налице е подходящата за целта недвижимост, предоставена и обслужвана от Дивак в Бар наздравеsmiling smiley


Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 23:12:41
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 23:34:24
Ама вярно, че модераторите ги няма никакви . Сега е момента да поовършем......
Утре, като станат -иима да трият. :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход