Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За форума-ЗАщО?

Публикувано от dival 
За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 21:30:10
Здравеите всички
Защо има толкова малка активност във форума -някои знае ли
Аз си спомням преди няколко месеца как тук гъмжеше от участници и дори се застъпваха мнения
Мисля си , че точно по това време се избираха модератори ....и ми се струва че някои модератор просто надвиши правата си и от там все по малко хора започнаха да изразяват мнението си ....
Вероятно темата ще бъде преместена в раздел"Обща дискусия" - умишлено побликувам тук -защото този раздел е наи- четен...повече хора да прочетат......
Наистина има точно в момента какво да се коментира ...но маи няма кои....

Поздрави на всички smiling smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 21:39:12
Може да е защото се пишат глупости, откровено се злобее, сипят се обиди, правят се тъпи обобщения/за агенции например/, водят се безкрайни и безсмислени полемики, който не засягат друг, освен пишещите и такива подобни!
Е, на хората им писна!
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 21:42:08
Писна...да
а дали някои не го е страх ?
Аз не съм бил безгрешен - дори напротив -темпераментен човек съм .....
но ми се стори че модератор- е ключа към слабото посещение .......
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 21:49:53
Може и да е така, но нека си кажат мнението и тези, на които "изключително смислените и важни теми" постоянно са на топ място.
ss7
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:01:13
Ами защо - защото го няма Асен. Куку нещо се покрива. Барбарон и той не поства мн често. Предполагам че също като мен мн от хората влизаха тук само за да прочетат техните анализи бидейки доста добре обосновани (не казвам непременно правилни) и евентуално да поспорят с тях. На мен лично ми беше интересно да чета тези аргументирани спорове. Сега виждам твърде мн заяждане. Мисля че онази реакция срещу Асен от страна на модератора (собственика) на форума вече дава своето отражение.
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:02:08
Просто не е станало нищо толкова интересно за което да се дискутира. А и ваканционния сезон взе та свърши smiling smiley .
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:18:53
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Просто не е станало нищо толкова интересно за
> което да се дискутира. А и ваканционния сезон взе
> та свърши .

Грешиш!
Сега е много "по-интересно"! Непрекъснато излизат ситуации, новини,... Докато преди
говорехме в минало време, сега - в настоящо и отчасти в бъдеще... Би следвало, да не смогваме да прочетем изписаното. Същото важи за писането.

А ти къде се изгуби?smiling smiley


Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:20:49
Хм, на това тук "Форум" ли му викате confused smiley Влезте в някой американски форум да видите как общуват хората, а нивотоspinning smiley sticking its tongue out

Броки е абсолютно прав. Но за съжаление и Куку и Асен са като всички нас останалите-заядливи, плюещи и груби. Тук са малко онези които искренно и без скрити интереси опитват да помагат. Колкото до така нареченият Модератор, ами аз си мислех, че не съществува winking smiley Съгласен съм, че той е този който трябва да сложи някакъв ред във форума, а то пълна боза sad smiley

Хайде със здраве,
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:25:49
Е то това дето се случва сега беше ясно още отпреди 7-8 месеца. Сега това са просто подробности. Но доста интересни признавам. А аз напук на задаващата се криза съм се затрупал от работа. Подготвям се за тежки дни един вид. Но хвърлям по едно око отвреме навреме, да не изпусна нещичко smiling smiley
Re: За форума-ЗАщО?
09-10-2008 - 22:31:34
Но за съжаление и Куку и Асен са като всички нас останалите-заядливи, плюещи и груби. Тук са малко онези които искренно и без скрити интереси опитват да помагат

Ами, колкото повече хора осъзнаят, това което Асен и Куку правят, толкова по-бързо ще
се измъкнем. "Заедливи, плюещи, груби", обаче аз не съм видяла такова отношение от тяхна страна към мен. Аз не мога като тях, може би много от вас не можете като тях.
Но ги четете! Може би това е техния начин, за да постигнат "чуваемост".

Куку много хубаво го беше написал: България не е територия, а дух!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход