Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

най-големия страх на посредниците-брокери

Публикувано от nikolase 
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 15:31:51
:} , nikolase не си наред, да не би някоя брокерка да ти е смачкала самочувствието и сега да мъстиш на цялата гилдия. Аз лично се занимавам с НИ от 6год. продавал съм мои имоти с колеги и съм си плащал въпреки, че имам АНИ. И когато съм плащал съм бил доволен с постигнати цели винаги.
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 16:01:41
bravo jores imal si pari dal si, no ne karai drugite da go praviat, kato cialo niama smisul ot agencii v segashnia im vid, osobeno kogato tam rabotiat prostaci kato tyrbozol - koito boravi s terminite - NOSO, KON DA TE RITNE i drugy prostotii ot tozi rod koito ne sum se staral da zapomnia - Kакжо мислисх це мойе да ти предлойи простак с такуж интелект осжен по големи простотии и да те забърка ж проблеми clap: clap:
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 16:27:39
Докъде стигнахме брокер на плаща за услугата на друг брокер,това пък хич не ми се вярва,да не говорим че понякога за една сделка се накачват 3-4 агенции и делят.
Случвало ми се е на оглед да ме води една агенция която казва,офертата е на друга агенция и идват оше 2 агенции на огледа ,за да представят скъпоценния апартамент,оказа се че офертата е на едната агенция ,а другата ,която дойде с нея и е намерила моята агенция ,която от своя страна ме води на оглед.При въпрос ще има ли коментар те казаха не защото ще трябва да делим на 3 и ако има коментар ще се получи по-малка комисиона.
Апартамента беше в хубав район ,обаче беше много занемаренуж 10г монолит,но общо взето беше зле и не си заслужаваше парите,дограмата беше изгнила ,плочките в хола се клатеха ,явно саподгизнали от нещо,на стената на хола имаше мухъл,банята за тотален ремонт ,спалните малки кутийки,общо взето супер зле,при това моята брокерка знаеше какви изисквания имам и ме води по такива боклуци.А тази брокерка на кяото казвам моя беше пуснала обява на разкошен апартамент тристаен за 60000 евро ,като се обадих каза съжалявам обаче не мога да намеря собственика,кажете какво търсите ще Ви предложа нещо друго,след като казах какво търся започнаха безумията,огледи на разни смотани имоти и все ми казваше: паричките ти са малко.Аз и казвам то хубаво ама дори и да имам повече трябва ли да ги давам з абоклуци,все едно си хвърлям парите на вятъра,тя казва такива са ценитеsmiling smileyАз и казах че не държа на всяка цена да прахосам парите ще чакам докато намеря подходящия имот.
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 17:43:14
На селските тарикати може да не им се вярва, че има хора, които уважават труда на другите хора, възнаграждават добре свършената работа и държат на думата си и на постигнатите договорки.
Е има такива хора. И това са повечето хора.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 21:37:05
Дракула как върви бизнеса?има ли сделки?
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 21:49:41
На 26 август доходът ми за тази година се изравни с дохода за цялата 2007.
Ти прецени.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 22:27:40
Докъто има телета,ще има и касапи.Да ти е честито да си жив и здрав да си харчиш паричките.
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 22:53:41
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> MissFix Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > мисля, че все повече хора ще се опитват да
> > заобиколят агенциите, включително по не
> съвсем
> > почтен начин и подкрепям това! мисля, че те
> в
> > голямата си част не заслужават уважение и
> почтенно
> > отношение, напротив.
>
>
> Значи така- агенциите са непочтени, ти си
> възмутена, но си също толкова непочтена.
> С какво се различаваш от тях? С нищо!
> За твое сведение, почтеният човек ще откаже да
> работи с мошеник, но няма да стане като него. А
> оплакванията от некоректните АНИ, са от също
> толкова некоректни клиенти, които не са могли да
> "победят" в надлъгването........
> Почтен начин на заобикаляне няма.



Доблест е да заобиколиш касапина си-брокера.Та нима приноса му е толкова голям че да лапне хиляди евро за минути,като копира обяви от нета . Преди една брокерка от агенция палада пловдив показваше на клиенти направо снимки от сайта.Ама то големи простаци имало-каяквито брокерите..такива и клиентите
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 23:09:30
nikolase Написал:
-------------------------------------------------------
> Докъто има телета,ще има и касапи.Да ти е
> честито да си жив и здрав да си харчиш паричките.


Залагам каквото пожелаеш, че поне 90% от клиентите ми от тази година са по-умни, по-интелигентни, по-образовани и по-успели от теб.
Ти нали се вайкаше за някакъв кредит от 40000 лева. Ясно е какво ти е нивото.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: най-големия страх на посредниците-брокери
29-08-2008 - 23:16:35
Много бързо и априоре правиш заключения.Дано тези които са ти плащали да е имало защо.И позицията ти ми е ясна ,нали си брокер,
Но 90 % от тях са били пълни телета.При мен само надувки и пози не играят.А за кредита темата беше много точно адресирана и ако беше по умен щеше да разбереш че не се вайкам за кредита напротив много съм доволен,а обичам коректноста............нещо непривично за наглите брокери.
Нека елиминираме излишните посредници от пазара,надуващите балона на недвижимите имоти във вреда на купувачите
За директни контакти с продавачите,защото най -прецакан от брокерите е винаги купувача
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход