Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръчмата-наздраве

Публикувано от dival 
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 17:50:56
Мечтата на мъжа

Eдин човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил:
‘Защото цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание. Човекът спрял мотора си и казал:
‘Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам.’ Господ му отговорил:
‘Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество.’ Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал:
‘Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените: искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.’
И Господ му отвърнал:
‘Две или четири платна искаш на тоя мост?’


winking smiley

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 18:06:59
avatar
С толкози лимонада направо дотъркаляй буренцето.
И да не е последното .Ей :g:
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 18:19:08
Поли,

Това беше добро... :]



Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 18:43:32
avatar
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Поли,
>
> Това беше добро...
>
>
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА ....


Няма по добри. *ok* *ok* *ok* *ok* *ok* *ok* *ok*
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 18:53:23
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> С толкози лимонада направо дотъркаляй буренцето.
> И да не е последното .Ей

Здравей, побратиме по маса, наричаш себе си OwnerBG winking smiley.
Направо изпаднах в лек потрес, когато установих, че макар и да вечеряме заедно ти все още не ми знаеш името?!?! Не се казвам "Ей" - едно "Поли" ще свърши идеална работа.
Аз предлагам да се инсталира една такава система в заведението

Но ако ли настояващ на бъчвето- огледай се. Дивал е решил проблема...


Наздраве! *beer*

п.п. И тази идея е добра- трябва и нея да ти свия...

Това е винаги и само с добри чувства- да не вземе да се засегне някой...

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 18:59:04
Муза и това ще ти хареса... сигурна съм! :}

Господин Харолд наел нова секретарка. Тя била млада, сладка и много любезна.
Един ден докато вземала декларация забелязала, че ципа на панталона му е отворен. Напускайки стаята, тя казала: “Господин Харолд, вратата на казармата Ви е отворена.”

Той не разбрал забележката й, но по-късно видял, че ципа му е отворен. Тогава решил да се пошегува със секретарката си.
Повикал я и казал: “Между другото Мис Джоунс, когато видяхте тази сутрин, че вратата на казармата е отворена, видяхте ли войника стоящ на пост?”

А остроумната секретарка веднага отговорила, без да се смути: “Съвсем не господине, единственото което видях бе малък неспособен ветеран да седи сврян между две мешки”.
*pardon* *drunk*

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 19:02:53
Поли, един от любимите ми градове е точно белия град , дори съм се замислил след мноооого време да се заселя там . Има някаква особенна атмосфера в градчето,които веднъж е стъпил винаги се връща, а колкото до мидената ферма ....там съм опитвал цялото меню, може би за другите ще е интересно да разберат , че има миди на шиш или карамелизирани като десерт има и като салати и пане и още много вариации. Ходим от време на време и когато седнем отвън си поръчваме натюр изклепваме се до уши и после доволно си тръгваме преодоляваики големия баир
Бялата лагуна сега стана пренаселена , но аз ловя там поне от 8 години- страничната буна обаче е спокоина -даже на десктопа ми стои снимка точно от там
На пристанещето не бях ловил поне от 3 год , но последния път за 2 дни взех към 8-9 килограма илария , а атракцията беше една яхта същата като във филма на Джеимс Бонд- може и да си я видяла.....
Та така си живеем ние в провинцията и хич не се натискаме за столицата...
Севрното е недооценено - просто гледаите какво ще се случи.... winking smiley
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 19:05:03
avatar
Poli_2 Написал:
-------------------------------------------------------
> OwnerBG Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > С толкози лимонада направо дотъркаляй
> буренцето.
> > И да не е последното .Ей
>
> Здравей, побратиме по маса, наричаш себе си
> OwnerBG .
> Направо изпаднах в лек потрес, когато установих,
> че макар и да вечеряме заедно ти все още не ми
> знаеш името?!?! Не се казвам "Ей" - едно "Поли" ще
> свърши идеална работа.
> Аз предлагам да се инсталира една такава система в
> заведението
>
> Но ако ли настояващ на бъчвето- огледай се. Дивал
> е решил проблема...
>
>
> Наздраве!
>
> п.п. И тази идея е добра- трябва и нея да ти
> свия...
>
> Това е винаги и само с добри чувства- да не вземе
> да се засегне някой...
>
>

Poli това Ей е просто заплаха ако буренцето е последно.Тук там съм виждал със Ей и АААде да се говори с часове.И върши работа
*rose* *bow*
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 19:27:01
Мда... вие сте много готини! Това е сигурно... *beer* Сега ако кажете, че сте и брокери и ще ...почерпя! *drink1* *drink2* *drink1*

Към Дивал- Белия град не е моя роден, но стана втори постоянен дом. Столицата нещо вече не ми е така приятна, както преди години...Останаха само детските спомени. Но си абсолютно прав за всичко написано в поста ти... Мен ако питаш, дори не искам да го оценява някой. Ще стане като на Слънчев бряг/ пътувах там миналата седмица/ ми те туристите си гледат от терасата в стаите на съседите - толкова хотел и чудо, дори в Обетованата земя няма.
За Дълбока и дума не отварям- просто трябва да се посети, дори и пътьом към нос Калиакра...

----------------------------------------
OwnerBG нЕма се косиш, открих запасите на Дивал... Май лимондето ще свърши преди питието- ама това е друга тема. :]

Почти като в Кордопуловата къща в Мелник- ако някой е бил там знае каква огромна бъчва за вино имат и подземните тунели, където са съхранявали виното си преди години.
Та Дивал явно от там е взаимствал идеята...Е-е-е, и той е откраднал идеята... winking smiley :]

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Кръчмата-наздраве
13-01-2009 - 19:29:41
От известно време ме човърка един въпрос, та да споделя и тук- може да знаете отговорът.


:ami: Когато човекът е открил, че кравата дава мляко, какво по-точно е търсел в този момент? *huh*

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.