Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръчмата-наздраве

Публикувано от dival 
Re: Кръчмата-наздраве
12-12-2008 - 23:53:09
От две ли те хваща??? :] :] :]
Re: Кръчмата-наздраве
13-12-2008 - 00:08:07
avatar
Аз по принцип не пия - само 2-3 бири и ставам друг човек. Ама тоя другия - как пие... *xxx*
Дивал - не пия вода от пералнята, щото още не й знам мезето...

Но по принцип:



*bow* *bow*
Re: Кръчмата-наздраве
13-12-2008 - 12:36:58
Да се пие чаша червено вино се счита за добро и полезно нещо. Аз досега съм направил 5 полезни и добри неща,добряк съм си аз,знам си го *drink1*
Re: Кръчмата-наздраве
14-12-2008 - 16:36:45
Навън е хладно и вали,но в кръчмата ме спохождат топли мисли за ...ДДС-то!Ето пийвам *drink1* *drink1* *drink1* *drink1* и петото *drink1* за моята държавна администрация-демек с петото черпя администрацията.Да ама ,ако пийна хард алкохол ще трябва да включа и акциза и май ще стане-пийвам две *drink2* *drink2* и три *drink2* *drink2* *drink2* за моята държавна администрация!Май ми изпушват и 2/3 ти от цигарите,но пак няма да стигнат за полицейското модно движение"пушене по градинките".Както и да е ,мисля си за ДДС-то!Замислям рекламна фраза за над касовия апарат,нещо от сорта:При нас е ефтино,защото всеки пети лев ,даден от Вас отива за издръжка на собствената Ви администрация т.е. за Вас!
или пък -Пазарувайте от нас ,да съберем заедно част от 2-та милиарда лева ,нужни на вашата администрация през 2009г.
Да а а може да е и по съдържателно и по-кратко... *beer*
Re: Кръчмата-наздраве
14-12-2008 - 17:05:27
avatar
дидо Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз по принцип не пия - само 2-3 бири и ставам друг
> човек. Ама тоя другия - как пие...
> Дивал - не пия вода от пералнята, щото още не й
> знам мезето...
>
> Но по принцип:
>
>
>
>
Много ясно какво е мезето-настърган домашен сапун,поръсен с ариел и няколко капки ленор за добро храносмилане(може и да се замести със зехтин).

Re: Кръчмата-наздраве
14-12-2008 - 18:56:03
ne...нееее трябва и малко коколино----за да омекоти вкусът :}
Re: Кръчмата-наздраве
14-12-2008 - 19:10:16
Искам манджа аз да ям,и да порасна аз голям. За да си пийвам ракийка с хубава трушийка. *drink2*
Re: Кръчмата-наздраве
14-12-2008 - 19:12:08
Дивал,

Личи, че не переш... Нали сложихме вече ленор. За да е бяло мезето, добавям аче.smiling smiley
Re: Кръчмата-наздраве
15-12-2008 - 00:51:51
avatar
Колеги,някой пътувал ли е до стария терминал на летище софия.терминал едно.Интересува ме изхода близо ли е до изхода на новия терминал с пиацата на такситата ОК супертранс?Благодаря предварително!

п.с.Дивал,изпии един Туборг и за мен ако го харесваш. winking smiley Като осигуря финансирането за Добруджа Гранд При-Булгароринг Ф1 ще ти званна да уредим и терена за проекта.Още преговарям с HSBC.Големи магарета са,ама не остана друга читава банка.
Re: Кръчмата-наздраве
15-12-2008 - 01:09:56
Не е близо,но таксита има и на двата.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.