Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кръчмата-наздраве

Публикувано от dival 
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 00:16:34
avatar
:} Мисълта ми беше, че като съм от София не пия шопско пиво, а хубава бира, а от българските каменицата ми допада най-много. Дамите обаче незнам дали пият бира.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 00:19:07
avatar
Бира, вино и твърдо не - пълнее се.

Само напитки без захар - кола лайт, пепси макс, гола вода и т.н

Блондинка по душа
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 00:20:56
avatar
Най-обичам девин изворна вода, а минерланата им също е номер едно, но изворната е перфектна.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 00:25:30
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Аиде наливам на нашите си дами - може да са малко
> но пък са от класа
> Продавач ето ти я каменицата не защото си родом от
> софия а въпреки това(маитапя се) и аз ще цапна
> една ( провинциална)

Дивал кажи сега какво те мъчи седни на моята маса smoking smiley
Аааааа легнал си си маааай е изморен някой тази вечееерsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-10 00:29 от Продавач.
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 06:42:54
Днес нямах много работа и прочетох повече коментари в този форум и се опитах да си представя как биха изглеждали някои от колегите форумисти... и ето какво се получи :dival Продавач Muza камелия evgenia и накрая и мен милко вълков spinning smiley sticking its tongue out
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 10:38:57
страшен си clap:
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 10:43:27
:}
Можеш ли да продължиш за Асен, Куку, Грийнбул, Барбарон, Джулиус, Човек, Маджик.
За сега стига толкова....smiling smiley
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 11:54:05
avatar
:} :} :} clap: clap: clap:

Страхотно! Много ми харесва.

Само за протокола - косата ми е по-дълга и по къдрава, тя ми е "запазена марка" и хората ме разпознават/свързат с нея.

Пак поздравления.

Блондинка по душа
Re: Кръчмата-наздраве
10-10-2008 - 21:25:32
еее ти пък сега ..ако гледаме протокола и аз съм леко по млад и без мустаци ....но щом е за идеята не ми остава нищо друго освен да възкликна

БРАВО Милко БРАВО Вълков smiling smiley clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: Кръчмата-наздраве
11-10-2008 - 11:49:04
Къде му е фотоапарата и...бенката?smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.