Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Единствения нотариус в Божурище и околоността...

Публикувано от Продавач 
Единствения нотариус в Божурище и околоността...
02-07-2008 - 11:30:08
avatar
Колеги дайте метод за справяне с това "явление" нотариуса в Божурище записва часове за след месец и половина най-рано... Непрестанни опашки - по телефона информация - абсурд отговора е: "Елате на място"...отиваш на място - 40 човека... Чакам да ми прегледат документите за едни сделки вече 2-ра седмица. Подкупи ли искат незнам някой ако има опит да казва :ami: :!:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
02-07-2008 - 11:47:45
нотариус да си в днешно време!побъркали са се от пари! :g: :g: :g:
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
04-07-2008 - 07:57:50
Кошмарно е да изповядаш там. Според последният конкурс за нотариуси ще има такъв за района и в Сливница, но не знам кога ще започне работа. Районът е прекалено голям за 1 нотариус.
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
06-07-2008 - 13:21:39
avatar
Ivoni Написал:
-------------------------------------------------------
> Кошмарно е да изповядаш там. Според последният
> конкурс за нотариуси ще има такъв за района и в
> Сливница, но не знам кога ще започне работа.
> Районът е прекалено голям за 1 нотариус.


Конкурсът за нотариуси мина, до септември трябва да назначат в Сливница. Предишният почина, затова всичко се струпа в Божурище.
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
02-11-2008 - 22:20:56
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Ivoni Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Кошмарно е да изповядаш там. Според
> последният
> > конкурс за нотариуси ще има такъв за района и
> в
> > Сливница, но не знам кога ще започне работа.
> > Районът е прекалено голям за 1 нотариус.
>
>
> Конкурсът за нотариуси мина, до септември трябва
> да назначат в Сливница. Предишният почина, затова
> всичко се струпа в Божурище.


Камелия дали има нов нотариус вече там? Защото съм готов да се откажа да си късам нервите с това същество :g:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
02-11-2008 - 22:59:58
Az sam i Notarius, za da pomagam na horata tuka, koito se nugdayat ot takav. Ednovremnno s tova se nalaga da pravy i legalni sertifizirani prevodi .
Za mene pravnite prevodi sa mnogo trudni, zashtoto ne sam nito pravist , nito znam terminologiyata na dvete strani. No kato nyama drug i nykoy mi priplache, az go pravy, ta dori da mi se nalogi ,da se blaskam edin pochiven den za tova kak da razbera kakvo e i kak se prevegda :"Casazionen sad".
Za vsichkite tezi 6 godini , sa mi plateni nyakolko pati prevodite. Za notarialnata usluga ne vzemam i 1 st. E,... nykoi hora mi nosyt kutiy shokoladi ili saksiy s zvety.
Tova , za da vidite kakva golyama razlika ima megdu edna i sashta rabota v dve razlichni strani.
Za poysnenie: Pri mene pribygvat samo hora, koito se nugdayat ot zaveryavane na dokumenti na balgarski ezik.
Po prinzip Notarialna zaverka na saotvetniy govorim ezik, ne se zaplashta. Vsyako golyamo predpriyatie, banka, sekreteriat imat Notariusi , koito pravyt tazi usluga bez zaplashtane.
Izkluchenie ima samo pri Not.Zaverka pri izpovydvane na sdelka Nedvigimo Imushtestvo.
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
03-11-2008 - 10:24:32
avatar
Продавач Написал:

> Камелия дали има нов нотариус вече там? Защото съм
> готов да се откажа да си късам нервите с това
> същество
>
> Автоматичен подпис: Нещо полезно тук: и нещо за
> коментаторите на подписите ми тук:


Не знам, досокоро нямаше. Телефона на предишния нотариус беше 0727/2269. Пробвай, може да получиш някаква информация.
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
03-11-2008 - 20:10:54
кажи че има бомба в кантората за да разчистиш опашката и влизаи спокоино :}
Abu
Re: Единствения нотариус в Божурище и околоността...
04-11-2008 - 05:48:03
Глобен си пет бона!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход