Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

София е прекрасна!

Публикувано от gandalf 
София е прекрасна!
28-12-2008 - 22:39:20
София е прекрасна без цървулите! По празниците цървулите се изнесоха и стана спокойно, приятно за разходка. За жалост по новините показаха как някои от цървулите се завръщат за двата работни дни между празниците. Поразителна картина! Слизат от автобусите, натоварени с буркани, сланина и всякакви прекрасни придобивки. Ще си ги скътат в мазетата на ипотекираните жилища, че имат кредит да изплащат, нали вече са софиянци! Тези от тях, които се врат по тавани и мазета под наем или по 10 в гарсониера, дори не плащат данък смет тук, макар че живеят и цапат, и хвърлят боклук, но плащат по 5 лева данък смет на село!
Каква беше хубава София без цървулите!
Честита Коледа на всички софиянци и прекрасна Нова година без цървули!
Re: София е прекрасна!
28-12-2008 - 22:56:10
Стига глупости
Забрави кога дядо ти си събуваше потурите, ама и ти стана гражданин.
Истинските софиянци са възпитани и комуникативни, а ти Ганчо вземи направи нещо за ТВОЯТ град..............
Re: София е прекрасна!
28-12-2008 - 22:58:43
Малко грубичко го е казал, но е прав. София е прекрасна сега!
Re: София е прекрасна!
28-12-2008 - 23:08:54
Да много е приятно без селяците,дано кризата ги прогони завинаги,че бях забравил какво е да живееш като нормален човек.
Re: София е прекрасна!
28-12-2008 - 23:10:24
За щастие, за огромно щастие, никога не съм имал цървули, нито потури! И предците ми не са имали, представяш ли си!!!
Научи се да пишеш, Митак, имаш грешки... Може би така ще събуеш и ти цървулите!
А София е наистина приказна сега! За жалост, за кратко...
Грубичко е, вярно, но много се изморих от простотията, от безнадеждната необразованост, тарикатщина, НАГЛОСТ, нахалство и безочие на цървулите. Първо пробвах възпитано, но то, горкото, расло в плевня, къде ти... Та, няма как по друг начин...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-28 23:18 от gandalf.
Re: София е прекрасна!
28-12-2008 - 23:52:51
И защо се гордееш,че си софиянец,така и не разбрахме?
Може би те е яд на "цървулите" за нещо?!Може би изкарват повече пари от теб и са си позволили да отидат някъде през почивните дни и да се оттърват и те от такива селяндури като теб, а ти нямаш стотинки да излезеш от София???
Истинските софиянци не ругаят като теб приятелю,по-точно възпитаните!
Не забравяй,че никой не избира родителите си и мястото където да се роди....това важи и за теб!А това,че за тебе ти е малко слънцето на земята,само ти си си виновен....
Честита Коледа на софиянците clap:
Re: София е прекрасна!
29-12-2008 - 00:07:33
shop on line.com
shop on line@billa.bg
shop on line@metro.bg

Ай сиктир, омръзна ми от шопи по тези празници :] :]
Re: София е прекрасна!
29-12-2008 - 04:15:26
Моето момче ( gandalf ),
нямам представа, какви са били предците ти и се отнасям с уважение към теб и към тях.За това се опитвам да те убедя в тезата, че така наречените от теб цървули, ти изкарват хляба, който ядеш.Нали не си мислиш, че всичко за ядене идва от магазина?
Уважавай труда на другите, за да не си самият ти "цървул".
А според мен шопите са си едно мързеливо племе и добре че дойдоха "цървули"-те да ви пооправят града и вие да станете граждани :]
Нали знаеш преди 130-140 години какво е била София ?
Едно кално село smoking smiley
И за това всеки софиянецр не трябва да се прави на голямата работа, а да има уважението .
За мръсните улици, разпилените боклуци, мизерията и разпадащите се панели, амортизираният градски транспорт и т.н. - да не изброявам повече - са виновни не само "цървулите"!
И за да завърша - има градове с историческа и културна традиция в пъти повече от София.Аз съм роден в такъв град spinning smiley sticking its tongue out и според държанието ти към хората - за мен ти си цървул *yes*
А какво ли ще каже за теб - потомствен американец от Манхатън?С
За него ти даже няма да си ''цървул'.
Стягай се моето момче и бъди Пич!
Не може всички да караме джипове!
За начало си купи си една малка колица и обиколи поне Европа!
Тогава ще разбереш значението на думата ''цървул'.
p.s.И да не тръгнеш из Европа сам?
Вземи си някое свястно момиче (желателно е да не е от София и околноста)
Сполай ти и остани със здраве *ok*
Re: София е прекрасна!
29-12-2008 - 07:19:23
Вие сте намерили пък за какво да спорите - София е и за съжаление още дълго ще си остане мръсен, неуреден и непривлекателен град. (Казвам така но в ума си държа определения далеч по-неприятни за ушите на "софианци" и който и да било там още наказан да живее в столилцата.)

_________________
Re: София е прекрасна!
29-12-2008 - 07:35:05
в Плевен има ТРИ категории цървули с каскети и калпаци:
-плевенчани
-плевналии
-плевендури
------------------
за какви граждани говорите-опомнете си кратуните !!!
да си гражданин не е задължително да си роден на жълтите павета !
Гражданин е състояние на духа - добива го ТРЕТОТО поколение , което НЕ работи с ръце и крака !
Второ няма, защото ПЪРВОТО го строиха пред един ров в Централните през мътните години-1945 и скорострелните "Судаев" за 10 мин го изпратиха в небитието !
Слез 1989 трябваше да се роди ново ПЪРВО , но то май е трето на "ДРУГОТО" първо.........така че...........
граждани има в Гърция ,справка новините от миналата седмица !
тук са Софияндурите , плевендурите и пр...ДУРИ-справка новините от миналата седмица
---------
някой беше написал тук :
ПОЛЯКИНЯ е професия
Българин е диагноза (независимо от това къде е роден,живее,претенции и пр)
и споко с убранизиРването

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход