Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!

Публикувано от turbozol 
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 12:18:16
Емилиано, наистина си много прост и злобен тъпанар, ако не беше , щеше да знаеш, че АНИ има в цял свят ! И в света няма беден брокер ! Друг е въпросът, че у нас не са уредени нещата със закон. За теб обаче това е сложна материя.
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 12:18:56
emiliano Написал:
-------------------------------------------------------
> агенциите са излишни на пазара и скоро ще останат
> съвсем малко защото ще бъдат изместени от
> търговските отдели на строителите или от агенциите
> създадени към банките и работещи без комисионна!
> ПрОСТО В ТОЗИ мОмЕНТ КОмИСИОННА ПлАТЕНА НА АНИ СА
> СИ ГрЕШНИ ПАрИ И ГИ ПлАЩАТ САмО ХОрА КОИТО НЕ
> мОГАТ ДА СЕ ОПрАВЯТ САмИ НА ПАЗАрА !!!


Питайте Райфайзенимоти, агенцията на Райфайзенбанк, дали ще ви продадат ваш имот или ще ви намерят имот без комисионна.
Публикувайте резултатите тук.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 12:34:23
turbozol, задаваш отговори, нима не ти е ясно защо се случва всичко това, което си описал ? Сигурно знаеш, ама аз ще ти кажа своето мнение, основано на 15 год. опит в тази работа. Основната причина е, че няма закон, който да регламентира отношенията посредник - клиент в недвижимите имоти, правилата в тази работа са измислени от самите агенции и като се прибави към това нивото на голяма част от българите /справка - Емилиано/ , всичко останало е следствие. И на мен ми е дотегнало от всякакви колеги и колежки, които нямат елементарни познания, елементарна култура, никакви умения в общуването, които като изкарат 200-300 евро и цял месец не ги търси за работа. Затова няма повече от 10 % от хилядите сделки, които съм направил, да са с колеги. И добре, че е така. А този комплексар Емилиано нека си злобее, не е нито на твоето, нито на моето ниво.
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 12:59:12
Главите ви пречат да работите...............
вместо да започнете отново старата песен на нов глас (24 часа публикува КРАЙ НА КРИЗАТА)
вие спорите кой е по по най .... че има прости , спор няма........но вие имате нужда от сделки и работете за това , клиентите трябва да купуват , после де си мерите късите пиш.......и
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 14:08:21
А този комплексар Емилиано нека си злобее, не е нито на твоето, нито на моето ниво.
естествено че не съм на вашето смешно ниво - АЗ СЪм 1000 НИВА НАД ВАС !!!И СПИрАм ДА СЕ ЗАНИмАВАм С брОКЕрИ ТЪПУНГЕрИ ЖИВОТА САм ЩЕ ВИ ПОКАЖЕ КЪДЕ ВИ Е мЯСТОТО ДрУГ ВЪПрОС Е чЕ ВИЕ НЕ мОЖЕТЕ ДА ГО ОСЪЗНАЕТЕ ЗАЩОТО СТЕ ЗАТВОрЕНИ В НЕПрОЗрАчНА чЕрУПКА :loveu: :loveu: :loveu:
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
19-06-2008 - 14:31:29
Емилиано, Емилиано, мамина рожба скапана, виж си правописа, ти сигурно и собственото си име не можеш да напишеш без правописна грешка ! И не брокерите са ти виновни, ако си имал тежко детство, или някакви други тежки за теб обстоятелства, за да се опитваш да си избиваш комплексите ! Горко на хората около теб !
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
23-06-2008 - 15:16:52
ДО ДИЧО:ПРОБЛЕМ В ЛИПСАТА НА ЗАКОН -ДА!АМА НАЛИ ИМА НСНИ освен добри идеии нищо друго..бла ..бла.. smoking smiley
Re: КАКВО НИ ПРЕЧИ НА АГЕНЦИИТЕ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!
23-06-2008 - 16:02:08
Аз не съм брокер, доста често обаче съм клиент за наеми. Ще ви кажа как изглеждат нещата отстраната на клиента. Търсите под наем 2-стаен до 250 евро, отсявате 10 обяви и се свързвате с агенциите. От 10 обяви, 5 са фишинг, на 2 се уреждате среща, но никой не се появява, на 1 брокерът говори със скоростна на светлината, без да казва нищо смислено, на още 1 ви се карат, че разпитвате за състоянието на имота. Накрая само на 1 от 10 обяви ви се отговаря смислено, отношението е професиално и дори самия имот да има някакви проблеми (както вие очаквате за подобна сума), сделката се затваря.

Така изглеждате отстрани, а иначе това "аз имам 15 години" толкова пъти ми е навирано под носа, че като го чуя автоматично приемам, че брокерът е "въздух под налягане".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход