Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Форумен боец 2008

Публикувано от Muza 
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 15:02:36
Muza Написал:
> barbaron Написал:
> > Аз се отказвам от 4-те гласа за мен, в полза на Спиридон Тепавичаров.
> Коалиционно споразумение?

Бях забравил, че раздава кебапчета.
Не, просто не искам името ми да фигурира в един списък с агента Иванов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-02 15:14 от barbaron.
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 15:22:03
Да уточня. Др. Иванов е по предложение на Милко. smiling smiley
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 18:50:59
Барбароне, веднъж да вземем изборите, после е лесно. Ще натегнем тирантите на всички инакомислещи, докато се изцъклят като куклата Барби. Само търпение. Вариант "Б" с кебапчетата нещо зацикли, затова вече съм на вариант "В"
В момента един ТИР пътува към Чукотка, натоварен с хладилници. Защо точно Чукотка ли? Само там могат да се продават неработещи хладилници, а те всички са дефектни. В Африка искат да работят. Проверяват ги на границата. Във всеки хладилник има пакетче Самоковско картофено пюре. Тези пакетчета ще отпътуват светкавично от там за Шанхай, а парите от сделката ще бъдат приведени в Ошфорка в Джърси . Титулярът на сметката е принц Халлалваллмухтаргандал Рези Шекери, а паспортът му е в задния ми джоб. Мисля че съм ясен. По стотарка на глас няма да е проблем. Мисля че 51 % са ни в малкото джобче.....
.............................................
Мисля да предложа на труженичките на Муза по кило "Тройной" или "Маки" за всеки глас....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-02 19:08 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 18:52:26
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 19:06:36
Спиридон Тепавичаров Написал:
> ... Мисля че съм ясен. По стотарка на глас няма да е проблем. Мисля че 51 % са ни в малкото джобче.....

За Брюксел ще ми трябват по сто стотарки.
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 19:14:04

Ние сега сме в началото, за Брюксел ще мислим после. Както вече си реадктирах предложението по-горе, мисля да предложа на всяка гласувала за мен труженичка на Муза кило "Тройной" или " Маки"
И пак казвам: спокойно, без бързане .
Той и Самоковското цигане не можеше да си напише името без 3 правописни грешки, а стгна до там да нарежда на министри и прокурори...... Планът ми е гениален... Само без бързане...
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 19:30:13
А,... моите труженички.....smiling smiley

Обаче,........ мен как ще ме спечелиш.......? smiling smiley
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 19:46:52

Муза , ние сега се борим за гласове, а не за личности, а ти вече си упражнила правото си на глас, т.е спечелена или не, не можеш да повлияеш на резултата.

Освен това дъгият ми житейски опит ( аз съм толкова стар, че помня римляните) показава че спечелването на трудни за печелене неща често приключва с финансова катастрофа, а ние като отговорни хора не можем да си го позволим ...
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 20:18:12
Спиридоне , аз гласувах за теб ..... , ама може ли кебапчетата да ги сложиш в един от онези хладилници , щото ще ги ядем с жената след празниците ..... сега имаме сарми... smiling smiley

п.п. Да не забравиш да сложиш ималко от "Тройной" - става и за аперитив , пък и малко червено вино.....
Re: Анкета: Форумен боец 2008
02-01-2009 - 20:30:28

Всичко може, само да спечелиме. Подгорвил съм и вариант "Г" за изборния ден, но само в случай че не става "Со кротце и со благо...."
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход