Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"негативни" новиниwinking smiley

Публикувано от Продавач 
"негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 10:56:44
avatar
[dnes.dir.bg]

България влезе в топ класация за хубаво

Най-старата държава в ЕС (основана 681 г.) все още няма добра туристическа инфраструктура, но е доста безопасна и предлага старинни манастири и чудесно запазени средновековни села, както и курорти с минерални извори и морски курорти по Черно море.
Това пише в туристическия пътеводител за 2008 г. на Паулин Фромер, публикуван в електронното издание ”Е-Медия Уаър”, предаде Фокус. Фромер е съставила класация на десетте най-добри туристически дестинации, от гледна точка на разходите, за романтично пътуване, семеен туризъм или екзотични дестинации за пътешественици търсещи приключения. България е една от четирите дестинации извън САЩ.



Ако политиците ни не бяха овчи глави особено настоящите можеше да се постараят повечко и да обърнат внимание на развитието на туризма у нас, защото имаме какво да покажем, но не го правим. Обслужването в нашите курорти е трагично като цяло, но се надявам това да се промениsad smiley Все още не мога да повярвам, че успяха да направят клип за България, който съм виждал да се върти по много сателитни канали, но има още много какво да се желае. Смотаните софокли от един камък могат да направят атракция като кажат, че на него е седяла Калиопа и дай 10 евро да седнеш на него и ти, а ние се борим да докажем, че клането в Батак било мит... Аз на политци не разчитам дано бизнеса се събужда и турситическите агенции не гледат само оборота от ексурзиите си до Турция и Гърция, а да се опитат да направят нещо и у насsad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 11:48:36
Quote

турситическите агенции не гледат само оборота от ексурзиите си до Турция и Гърция, а да се опитат да направят нещо и у нас

Аз наказвам родните хотелиери вече трета поредна година, като почивам в Турция и Гърция. Последното ми посещение в Златните (хотел Астера) беше нещо като кошмар, който не желая да повторя. Надявам се още Българи да "накажат" родните лакоми дупета дето унищожиха природата
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 12:19:02
Наказани са и от мен. Пак заради Златни пясъци - хотел "Helios". А и за циганията по плажа.
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 12:22:59
avatar
"турситическите агенции не гледат само оборота от ексурзиите си до Турция и Гърция, а да се опитат да направят нещо и у нас"

Това звучи почти като - АНИ и инвеститорите да започнат да обръщат внимание на малките населени места с 40-50% циганско население. Ти колко имота би продал на такова място, Продавач?

Иначе такива като naughty ще стават все повече и повече. Като се сраванят обслужването и цените, като се вземат предвид традиционните нашенски си цигании, чалга, повсеместни строежи и прочие всякакви съмнения отпадат.
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 12:42:57
TURIZM I BG HAHAHAHA OSHTE EDIN POREDEN MIT SHTE BUDE RAZBIT NA PUH I PRAH, KATO OSTANALITE OT RODA NA - BULGARITE SA S NAI GOLEMI ****** I NAI POTENTNI smiling smiley)) BULGARITE SA NAI RABOTLIVIsmiling smiley) JENITE SA NAI KRASIVIsmiling smiley)) I DRYGI OT TOZI TIP!!!
ПРОДАВАЧ В ТУРЦИЯ И ГЪРЦИЯ ВЕЧЕ ХОДЯТ НАЙ БЕДНИТЕ БЪЛГАРИ ЗАТОВА Е И ТАЗИ МАСОВОСТ СТРЕСНАЛА МЕДИИТЕ НАПОСЛЕДЪК, СРЕДНАТА КЛАСА Е В ИТАЛИЯ,ТУНИС И ЕГИПЕТ А ОСТАНАЛИТЕ НАВСЯКЪДЕ!!ПРОСТО КЪДЕТО И ДА БИЛО НАВЪН ПОЛУЧАВАШ В ПЪТИ ПО КАЧЕСТВЕН ТУРИСТИЧЕСКИ ПРОДУКТ ЗА ПО-ЕВТИНА ИЛИ СЪЩАТА ЦЕНА КАТО В БГ. Е ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ВСИЧКИ СА ЗА ПО КАЧЕСТВЕНОТО, БАБИТЕ ХАЗЯЙКИ ОТ СОЗОПОЛ ОСТАНАХА ДАЛЕЧ В МИНАЛОТО С ТЕХНИТЕ ПРЕТЕНЦИИ И ЗА МНОГО НАРОД СА САМО ЛОШ СПОМЕН ОТ МИНАЛОТО!!!!!!! :} :} :} :}





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-08 16:17 от Продавач.
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 16:18:20
avatar
За съжаление Емилиано си правsad smiley

Иначе ето още "негативки" от днесsmiling smiley

[banks.dir.bg]



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 16:57:42
Продавач, пак ме предизвикваш. smiling smiley
Това у нас не е туризъм. Няма и да бъде скоро.
Особено след като такива "специалисти" като Анелия Крушкова са тръгнали да го "оправят". Между другото тя също толкова успешно "оправи" и транспорта преди няколко години.
Може би ключовата дума в твоята информация е "екзотична", ама не точно в традиционния смисъл. Ако беше немска или английска медия, щяха да я украсят и с епитета "евтина".
Преди време срещнах една финландка, женена за испанец, която си беше купила апартамент на Златните, без да го е виждала. Живее в средиземноморски курорт. Просто очаквам с интерес да направи сравнението на место(престъплението). smiling smiley
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 17:24:46
avatar
Мдамsmiling smiley ако се купува на чертеж от незнайни строители може да стане наистина местопрестъпление.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 17:36:53
така ще е. Добре дошли в БЪлгария.
Re: "негативни" новиниwinking smiley
08-05-2008 - 18:23:24
naughty интересно ми е как ще накажеш хотелиерите по зимните курортиsmiling smiley а в гърция баба ми вече ходи втора поредна година на екскурзия да е жива и здрава ще навърши 74 годиниsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход