Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити

Публикувано от filmatoplo 
чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
27-03-2008 - 08:35:15
Не официално се чува че чужди банки не могат да гарантират у нас влогове във валута , примерно на наши имигранти които пращат на своите майки пари .Какво пак ли ще има ожилване .Ако греша извинения .
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
27-03-2008 - 08:55:26
Не е вярно. Не се поддавай на психозата. Всяка банка, оперираща в България, е длъжна да застрахова депозитите си в нашия фонд, или ако не, е длъжна да го направи в страната-майка.
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 03:46:04
Аз специално питах в Алфа банк. Казаха, че по БГ законите не гарантирали нищо, но тяхната бака в Гърция е гарант.
Механизмът не ми е много ясен и никак не ми звучи успокоително..
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 09:17:55
Ако банката застрахова депозитите си в страната, където се намира банката-майка, човек получава сумата, която гарантира страната. Ако банката е гръцка, мисля че застрахованата сума е 20 000 евро.(колкото и в България). Май, за Италия, сумата е 100 000 евро. И т.н.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-28 09:19 от global.
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 10:17:07
По голяма глупост и смехория от това не бях чел smiling smiley smiling smiley човече ако не вярмаш на банките и искаш да ги провериш какви са им възможностите иди си изтегли валутния влог и виж дали има и една банка, която да не може да ти го изплати и да извади парите на гишето, когато попаднеш на такава банка тогава ела тук и напиши :loveu: :loveu: :loveu: а иначе, кой са рисковите банки ще разбереш като видиш лихвените процеси по депозитите тези с най високи търсят паричен ресурс и са готови да плащат здраво за това spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 10:25:31
Най-смешното и обидното е, че ако теглиш сума по-голяма от 3-5хил. ти отдържат 0.1%

Такова чудо в Америка го няма.

Даваш им пари да работят с тях и на всичко отгоре ти вземат част от тях като си ги теглиш.

Всички са се накетерили на гърба на българина и му удрят сопите.



.[www.beinsadouno.org]
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 10:36:23
да пиреос и булбанк са лидери в чарджирането за всяко нещо си имат такса описано надълго и нашироко в списъка с такси и комисионни, справки които други банки дават безплатно при посочените банки се плащат скъпо !!! smiling smiley smiling smiley
МРАЗЯ БАНКОВИ И БРОКЕРСКИ КОМИСИОННИ!!!
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
28-03-2008 - 23:16:54
Гарантирани са влогове до 40хил. лв или равностойността им в друга валута. За повече подробности виж тази страница [www.dif.bg] и това [www.dif.bg]
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
05-04-2008 - 09:09:45
Не разбирам защо в Бълария трябва да се плаща % като си теглиш парите над 5хил например?

Всички гледат да обират Българина, ток, телефон, джи ес ем, вода .....



.[www.beinsadouno.org]
Re: чуждите банки не могат да гарантират валутните депозити
17-05-2008 - 08:47:06
Слухъ е верен , но каво точно става с Първа инвестиционна май май а ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход