Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Необичайни места за някои неща smiling smiley

Публикувано от skyhammer 
Необичайни места за някои неща smiling smiley
14-03-2008 - 16:23:48
Колеги, започна един конкурс със забавни истории за най-необичайното място, където си използвал интернет или компютър.
Вижте една от тях (моята winking smiley ) и, ако ви хареса, гласувайте за нея:

[lesnoedaizberesh.com]

Ако не – има и други и може да ви е забавно. :}
А сигурно и вие има какво да разкажете…
Abu
Re: Необичайни места за някои неща smiling smiley
16-03-2008 - 19:27:22
Отиваме на ресторант (бренд) по случай банкета на фирма/предприятие (бренд). Както се полага - от пиле мляко: мезета (бренд), питиета (бренд), жива музика (бренд)... Сериозна работа! Да, ама на третото (бренд) идва моят ред да поръчвам. Опитвам да стана, а краката не ме държат! Викам, ама голяма глъчка и никой не ми обръща внимание. Махам на моя човек зад бара - не ме вижда. Бре, ще се изложа! То (бренд) ме удари в краката, ама умът ми бистър - веднага вадя GSM/лаптоп-а (бренд) и му пускам едно съобщение в ICQ-то: "Васко, аз съм бате ти ..., прати бързо едно шише (бренд)!" Тракнах send и доволно зачаках, щот го знам, че е маниак и през пет минути си проверява за съобщения... Минават десет минути, петнайсет... тоя човек съвсем ми изчезна! На двайстата минута ми се появява иззад гърба потен и запъхтян. Да вземе тоя Васко да се дигне да ми носи шишето у нас! Брей! Добре, че са яки таксита (бренд) - за двайсе минути от ресторанта до нас и обратно!


Сори, за пет минути толкова си изсмуках от фантазията. На мястото на "бренд" слагаш марката, която ще рекламираш. Как пък има идиоти да вярват, че така се прави реклама???
Re: Необичайни места за някои неща smiling smiley
30-03-2008 - 23:39:39
не знам кои къде е ползвал интернет но на мен ми се слу4и това лято с един лап-топ да направя безжи4на връзка от плажа на златните беше около 21 4аса и са свързах по скаип с един приател които живее в щатите голям смях падна после установихме 4е сме прихванали връзката от близкия бар които не си е сложил парола ,,още ми е смешно като си спомня smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход