Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

моля за съвет - спешно е!

Публикувано от ribar4eto1 
моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 11:54:14
Здравеите,имам роднина която има парцел и иска да го преотстьпи за застрояване
срещу обезщетение.
Познавам строители които се интересуват от парцела.
Та вьпроса ми е мога ли да посреднича като частно лице или трябва да имам фирма?
Какьв договор се изготвя за да си получа комисиона.
Ако някои ми изпрати проформа на подобен договор ще сьм много благодарен,даже и ще почерпя. confused smiley
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 12:26:52
avatar
обърни се към адвокат - ще ти излезе по-евтино черпенето
за да вземеш комисионна-трябват знания , плащаш и получаваш , както ракията,чалгата и пр. "български" необходимости !
чувал ли си за "НОУ ХАУ" ???????
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 12:34:59
:} :} :crazy:
Точно така! Всеки в този живот е решил, че всичко, което е "познания и опит", може да го придобие безплатно, безрезервно и по-български.
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 13:07:03
Ne trqbva da ima firma, moje da posrednichish /kato fizichesko lice izvarshvaiki tazi deinost daljish patenten danak/, no ako ne iskash nadejdite ti da otidat naprazno /otnosno komisionnata/ dai 50, 100, 200 kinta na nqkoi advokat da ti spretne edno dogovorche. Ot rodata trudno shte vzemesh kinti shtom shte gi obezshtetqvat sasredotochi se varhu stroitelq. Uspeh. Pak znae li chovek ako uspeesh moje da ti haresa i da stanesh velik posrednik. smiling smiley
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 13:28:44
jores Благодаря ти за адекватният отговор! smiling smiley
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 15:15:12
пегьзи музовски

Мисля,че помолих за савет,а не за изтьркани клишета.
благодаря все пак;Пегьзи някоиси clap:
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 17:44:51
Кога физическото лице дължи патентния данък? Става въпрос за граждански договор за поръчка, нали?
Re: моля за съвет - спешно е!
28-01-2008 - 22:52:58
Da to4no taka,trqbva da e dogowor za poru4ka i ne duljis patent ne gi slushai tova sa gluposti.Prawis si dogowor za poru4ka s ednata strana i drug dogowor za poru4ka s drugata strana kato v nego poso4vas cenata sresu koqto ste izvursis uslugata. V neta ima mnogo primerni dogowori za poru4ka.
Re: моля за съвет - спешно е!
29-01-2008 - 00:14:40
Моля, вижте си личните съобщения. Поздрави smiling smiley
Re: моля за съвет - спешно е!
29-01-2008 - 01:24:46
раждането на един "брокер" или поредният, решил да забогатява от имоти
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход