Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете

Публикувано от avram 
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
09-07-2008 - 16:33:31
dimchocakov Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля за помощ.От три месеца съм собственик на
> парцел в който има трафопост 20 кв.От стария
> собственик имам скица(1977г) в която го няма.На
> моята скица го има.Как да процедирам с ЧЕЗ и на
> какво да разчитам.


Хващай адвокат и не се размотавай по форумите smiling smiley
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
09-07-2008 - 17:07:31
dimchocakov, актуалноста на скиците е 6 месеца. Тази скица от 77година не е документ. При покупка на парцел, пред нотариуса е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се представи АКТУАЛНА СКИЦА. Тоест трябва да си видял трафопоста. Ако не са ти представили актуална скица, съди продавача и нотариуса. Кога и как се е появил трафопоста засега не е ясно. Възможно е да е съвсем законен.
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
09-07-2008 - 17:19:38
avram, ако трафопоста е незаконен ( не съм много сигурен), единствената практика е събаряне. Няма опция за договаряне - трафопоста пак ще си е назаконен. Подайте жалба в ДНСК. Все пак не разбрах доколко пречи на лицето на имота ти. Имота със статут на УПИ ли е - това е от голямо значение. А трасето за високото напрежение - кога се е появило, пак ли сте били собственици на имота, и сигурен ли си, че не сте обещетени с нещо - пари например. При всички случаи неможеш да премахнеш трасето. Проучи в местното енерго, неможе ли да се вкара трасето в земята - сервитута е минимален. Тръгнеш ли обаче да се караш с тях, едва ли ще имаш голям успех. Наистина не обясни добре случая, а се сърдиш на коментарите. Ако обясниш по-подробно, ще има и по-полезни мнения. Успокой малко топката и успех.
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
09-07-2008 - 18:12:56
dimchocakov Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля за помощ.От три месеца съм собственик на
> парцел в който има трафопост 20 кв.От стария
> собственик имам скица(1977г) в която го няма.На
> моята скица го има.Как да процедирам с ЧЕЗ и на
> какво да разчитам.

---------------
форумите не вършат работа-заеми се сериозно с въпроса
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
18-09-2010 - 17:44:42
Някой може ли да даде съвет как да се преборя с ЧЕЗ за трафопост който е в имота ми ?
Re: Как да атакувам незаконен трафопост? - продължение - не говорете преди да прочетете
18-09-2010 - 17:46:16
Moля отговорете на dimcho_cakov@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход