Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква комисионна ???

Публикувано от zargana 
Re: Каква комисионна ???
27-01-2008 - 22:54:55
3%



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-28 22:52 от ivan_nakata.
Re: Каква комисионна ???
27-01-2008 - 22:55:26
avatar
ivan_nakata Написал:

> ---------ама вие много лесно искате да искарвате
> пари<не стига че вие сами се молите да
> продавате нашите имоти< и без никои да ви моли
> вие предлагате имоти те а на финала и
> процент--------аз мисла че 1.5%е на пално
> достатачно за 2ва
> тел.разговора-------------------
>


Що реши,че е лесно? Балъците,дето да дадат куп пари за изоставени и полу-срутени промишлени сгради,да не са под път и над път? confused smiley
А що се отнася до "вашите " имоти,да си си мръднал пръста да ги придобиеш? Извадил си късмет,че ти връщат нещо,дето не си знаел че съществува и се правиш на велик собственик-богаташ. А,спри малко и слез на земята!
И един безплатен съвет-научи се да пишеш,че си срам за нацията........:g:
Re: Каква комисионна ???
27-01-2008 - 22:58:08
xaxaxaxaxaxa




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-28 22:52 от ivan_nakata.
Re: Каква комисионна ???
27-01-2008 - 23:01:05
avatar
ivan_nakata Написал:
-------------------------------------------------------
> venciev-s lakomia ni6to ne stava kole6ke--kogato
> sumata e goliama moje i na 1.5%---pozdravi


Наистина с лакомия нищо не става.Един милион си определил за нещо,дето ти е паднало от небето,но в лакомията си си решил всичко да прилапаш..........ми ще се задавиш,драги....... :} :}
Re: Каква комисионна ???
27-01-2008 - 23:06:02
1.5% e mnogo




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-28 22:53 от ivan_nakata.
Re: Каква комисионна ???
28-01-2008 - 13:55:38
Струва ми се, че нещата нещо са загрубели. Аз просто имах нужда от съвет. Може ли някой да ме обвинява, че дядо ми е бил така да се каже заможен и след дълги години, през които имотът ни е бил взет от държавата по незнайно какви причини, сега имам възможността да го продам, за да си оправя живота....Просто такива коментари са излишни. Освен това повече от 15 години от моя живот са минали в ремонти и т.н., за да мога днес да приведа сградата във вида, в който е сега. Разбирам, че не е лесно да се продаде нещо такова, защото купувачи за такива сгради не се намират под път и над път, но все пак...имах нужда от професионален съвет. А относно правописа ми, смятам че това не е сайт, където си пишем оценки за способността ни да пишем, а се опитваме да намерим отговор за имотните ни казуси. Пожелавам на всеки весел ден winking smiley winking smiley Ще се радвам, ако и други ПРОФЕСИОНАЛИСТИ се опитат да кажат мнението си moody smiley: Благодаря на тези, които се отнесоха с разбиране. smiling smiley smiling smiley
Re: Каква комисионна ???
28-01-2008 - 14:01:23
Продай си я сам.
Re: Каква комисионна ???
28-01-2008 - 14:19:33
Много ми е интересно, защо има такива коментари? Смятам, че всеки на мое място би питал? Ако вие бяхте в случая, ще дадете ли 3%, ако продадат ваша собственост например за 500.000 или за 600.000 лева, като в единия случай давате 15000 лева, а в другия 18000 лева, а за вас разликата е в цели 100.000 лева. Нали все пак усилията на брокера в единия и другия случай са почти едни и същи? А за него разликата е едва 3000 лева....Може да ме вините, но все пак и аз мисля, че имам своите причини да питам ка се процедира....Аз не искам да си спестя комисионната, ако така сте ме разбрали, просто искам даразбера какъв процент се дава при по-големи прпдажби и то на индустриални имоти?Ще се радвам на отговори. А ако брокеръ е способен и може да си сложе ако трябва още 1 млн. отгоре. Ще се радвам за всеки можещ професионалист smiling smiley smiling smiley
Re: Каква комисионна ???
28-01-2008 - 14:57:27
avatar
zargana Написал:
-------------------------------------------------------
> Много ми е интересно, защо има такива коментари?
> Смятам, че всеки на мое място би питал? Ако вие
> бяхте в случая, ще дадете ли 3%, ако продадат ваша
> собственост например за 500.000 или за 600.000
> лева, като в единия случай давате 15000 лева, а в
> другия 18000 лева, а за вас разликата е в цели
> 100.000 лева. Нали все пак усилията на брокера в
> единия и другия случай са почти едни и същи? А за
> него разликата е едва 3000 лева....Може да ме
> вините, но все пак и аз мисля, че имам своите
> причини да питам ка се процедира....Аз не искам да
> си спестя комисионната, ако така сте ме разбрали,
> просто искам даразбера какъв процент се дава при
> по-големи прпдажби и то на индустриални имоти?Ще
> се радвам на отговори. А ако брокеръ е способен и
> може да си сложе ако трябва още 1 млн. отгоре. Ще
> се радвам за всеки можещ професионалист

Ще ти обясня. Брокерът си върши работата и не се интересува колко си се трудила,за да придобиеш имота,нали? Свестният брокер,не е този,дето ще намери така нужния ти балък,който със затворени очи да купи имота ти два пъти по-скъпо от пазарната цена,та да не те боли сърцето да пуснеш 1% комисион.
Сделки за 500 000Е не са нещо рядко-виж цените на имотите в Малинова долина, например. И продавачите си плащат процента........а не се правят на отдел "труд и работна заплата"! winking smiley
Re: Каква комисионна ???
29-01-2008 - 16:20:02
Nezavisimo ot prodajnata tsena, komisionnata e kolkoto e dogovorena, ako pravite sdelka s men shte e 3 %. Ako 30 000 evro vi se struvat mnogo, prodaite go za 100 000 e i togava komisionnata e 3000 e.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход