Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?

Публикувано от najnaj 
КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:06:25
Колеги ,какво ви е мнението за този имот?



[www.bulgarianrealestates.net]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 12:09 от najnaj.
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:12:21
като за начало-мисля, че трябва да начислиш отгоре и ДДС; Пък и не става много ясно точно къде около Търново е... Хотел (имам предвид и проекта) там трудно ще върви-освен, ако имаш мнооого приятели...
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:35:23
Да, не е ясно къде е, може да е някъде в тъмна Индия...

Love is all around
Abu
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:38:14
Като продаваш хотел, не е зле да го снимаш, когато е най-посетен, да личи атрактивността. На 27 юли да няма кьорав човек край басейна... да се питаш за причината. Иначе постройките + басейна + двора си струват цената. Изглежда много приятно местенце.
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:43:12
Abu, да ти кажа честно за същата цена, можеш да купиш хотел-даже с повече от 6 стаи и то между равда и несебър. Там определено, си мисля аз, ще успееш да го натовариш по-успешно...
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 12:50:20
Пък, ако трябва да съм честен-като се замисля, ако искаш да си построиш такова нещо и калкулираш-цена на земята, проекти, строителство...едва ли ще излезне много по-евтино... Кой знай...
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 15:15:20
Значи ,това е на главния път за Търново ,преди СЕВЛИЕВО




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 15:22 от najnaj.
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 15:43:35
Хубав е имотът!На мен ми харесва и цената му е добра.Недостатък според мен е,4е там е равно място,не е в Балкана.Ако ще се използва като хотел това е минус,ако ще е къща за живеене-става.Около Елена такива къщи са заети почти целогодишно!Не знам,дали на морето може да постигне някой такава заетост.
Не разбрах najnaj,за какво искаш мнение,ще я купуваш ли или ще я продаваш?
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 15:44:38
Колеги, имотът си заслужава, а и напоследък се търсят именно такива хотели, където можеш наистина да си починеш и всеки бяга от пренаселените, шумни и застроени курорти /особено интересен за чужденци,които търсят автентичното/... Не мисля, че можеш да си купиш хотел на морето за тези пари.
Може би najnaj не е направил снимки с хора нарочно, за да се придобие по-добро впечатление за имота? confused smiley
Re: КОЛЕГИ,какво ви е мнението за този имот?
18-01-2008 - 15:49:09
[www.imoti.net]продажба-Хотел-Бургас-област-с.Свети-Влас--enno-765097.html



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-18 15:49 от Naskata.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход