Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?

Публикувано от argonavt 
Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
04-01-2008 - 19:35:53
Здравейте ,
Интересува ме как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона ? Също и на черноморието . Прерспективен ли е туризма ? Бихте ли предпочели да изкарате почивката си там? Бихте ли споделили вижданията си за инвестициите в региона?
Ще бъда благодарен за всяко едно мнение.
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
04-01-2008 - 20:43:45
Много добре го виждам. Аз съм шведски тийнейджър. В лятната вечер, като вкарам 15 водки още по-добре го виждам. След това си виждам и закуската на асфалта...
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
04-01-2008 - 21:00:53
Пешо, не се лигави, моля... Ако имаш становище по въпроса го напише, ако не-ще сме ти благодарни за тишината...
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
04-01-2008 - 21:45:53
pe6o ,

не само шведски тинейджъри ..... , ама ти май си карал лятото в Сънито winking smiley , защото наистина това е картинката .......

Това , което ме накара да пиша , че в една друга тема Наската говори за апартамент , който е купен преди две години за 1000 Е/м и тези седмици е продаден за 6000 Е/м .
Като се разхождам из стария град , кипи коледно и новогодишно строителство. Почти не е останала къща , която да не е надстроена с един или два етажа. От "красиво" та "по-красиво". Въобще обстановката е много "романтична".




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-04 22:12 от argonavt.
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
04-01-2008 - 23:31:26
ето ви бъдещето:

[www.imoti.net]

и имам въпрос към строителите:

колко струва реалната цена на построяване,обзавеждане с климатици и мебели,ресторант с кухня ,маси столове и т.н.,басейн,джакузи,озеленяване на двора,както и цената на земята покрай несебъра.......
като гледам,а не разбирам,бих дал около1500евро на кв с всичките екстри.там някъде са набутали.....
защо ги продават за 560евро на кв? и защо още никой не го е купил??????

и тва не е единствения пример,още има....

без епилог,за да не ме сджафкате...

Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
05-01-2008 - 00:18:29
Защото, Асенчо, това са апартаменти в Тънково, а не в Слънчев бряг... smiling smiley и макар разстоянието да е само 10-тина километра, то си е бая дълго...
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
05-01-2008 - 00:19:25
Асене ,

това , което пишеш е така . Мен не ме интересуват толкова цените на имотите , аз имам мнение по въпроса и ще го споделя по-нататък , разбира се всичко навързано.
Това , което искам да споделя е , че стария Несебър се е превърнал в строителна площадка , където всеки строи безогледно . Никой не ги проверява , а 99 % от обектите са без книжа. Туристите , както казва Пешо са тинейджъри и само се напиват ... Общо взето така е по цялото черноморие.
Други държави имат ли подобен проблем и някой знае ли как са го решили ?
Как според вас ще се развива туризма по Черноморието?
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
05-01-2008 - 00:37:15
Наската ,

Имота според мен се намира между Равда и Несебър.
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
05-01-2008 - 02:23:51
://www.imoti.net/%EF%F0%EE%E4%E0%E6%E1%E0-%D5%EE%F2%E5%EB-%C1%F3%F0%E3%E0%F1-%EE%E1%EB%E0%F1%F2-%F1.%C0%F5%E5%EB%EE%E9--enno-528033.html

[www.imoti.net]

[www.imoti.net]

[www.imoti.net]

[www.imoti.net]

[www.imoti.net]

този е в източната част на сл.бряг.......

[www.imoti.net]

а тоя и с 7,5декара прилежаща земя и паркинг за 100коли......и договор с некерман.....



това са оферти само от бургаска област и от този сайт.

без коментар.
Re: Как виждате бъдещето на Несебър , Слънчев бряг и региона?
05-01-2008 - 03:11:17
Асене ,
А като разбереш и каква е комисионната на брокера цената още слиза надолу
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход