Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за селищата затворен тип

Публикувано от maskk 
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 16:44:23
А сега сериозно, всичко е ОК, до момента в който трябва да се ремонтира нещо, дори да не е в твоя блок, в зависимост от договора с фирмата за подръжка, ти плащаш наравно с останалите.
Не, че е лошо, може да се наложи ремонт в твоя блок и тогава ще си щастлив, че сметката се плаща от 100 души, не от 20, но българското ни съзнание се нуждае от още време за да узрее за тези комуни.
Аз живея в такъв комлпекс от няколко години и смятам, че има повече + отколкото-.
Успех, и весели празници на всички.
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 18:52:01
Вие не сте сериозни...
ами то така е като излезне човек извън границите на България
ако отиде в Нигерия- ще види шока и ужаса от живота там
ако отиде в Англия- ще види разликата в стандартите

Моите деца знаят какво е на село, в града, в мизерията и в хубавото...нали се сещате че не стоят само зад оградата. Всичко виждат, но не пречи да живеят добре

Все едно да се возиш в мерцедес и да се качиш в ладата...ми качваш се

такъв е живота
Re: Мнения за селищата затворен тип
23-12-2007 - 00:07:17
Прочетох оферти за изграждането на подобен комплекс в района около Нови хан.
Някой има ли повече информация?
Благодаря Ви предварително.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-23 00:07 от maskk.
Re: Мнения за селищата затворен тип
24-12-2007 - 18:08:28
Маскк,много се пази от реклами за проекти за цели комплекси.особено ако са по големи.интересувай се кой стои зад проекта-ако е инвестиционнен фонд,или специялно този-Булгариан Ленд Дивелопмент,бягай далеч.
по принцип,според мен това е най добрия избор за живеене в бг-къща,зеленина,по далече от града,както и опасността от кражби е минимална.
най-добре изчакай да го построят и тогава купи.защото едно е какво казват,че ще бъде,друго е като се построи.това не е една сграда.трябва да залесят,да асфалтират улиците между комплекса и т.н.
а нали се сещаш,че може да си останат само къщите и калищак ,смесен със строителни отпадъци наоколо.....
ако казват,че ще има голф игрище-лъжат.
в сащ първо се строи голф игрището и чак после жилищния комплекс.
много внимавай!пази се от реклами.
Re: Мнения за селищата затворен тип
27-12-2007 - 16:32:12
Напълно сериозен съм и примерът ти с Нигерия е много добър. Така съм се изнежил, че мисълта да посетя Нигерия ме плаши. А преди 10години бих тръгнал без да се замисля.
Re: Мнения за селищата затворен тип
31-12-2007 - 06:17:21
Re: Мнения за селищата затворен тип
01-01-2008 - 20:03:04
Нали се сещате за експеримента Бигбрадър ще се изпокарат и в такова селище , пак и нали ще изкаш даго ....на кумшийката .Българи сме в края на краещата ще побългарим задния двор с бурета ,каци , бараки за зимнина и натурии , не само граждани ще купят там . Тя целта е предприемача да направи и продаде селището да си удвои най малко печалбата , а рибките вързали се ...... eye popping smiley нещо като панелките които навремето прибраха от калното село - новодомците . Виждам го вече филма - къщички с табелки Фор сале , времето ще покаже . Хайде на масата smiling smiley
Re: Мнения за селищата затворен тип
01-01-2008 - 20:11:01
МОЙТО СИ Е МОЕ
ЧУЖДОТО Е ОБЩО

барабар с кумшийката
Re: Мнения за селищата затворен тип
01-01-2008 - 20:34:45
ivan_gt, колко на месец ти излиза това спокойствие?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-01 20:46 от enister.
Abu
Re: Мнения за селищата затворен тип
01-01-2008 - 22:21:27
Евалла, пич, веднаж да те видя е теб в добро настроение... Keep the spirit!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход