Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за селищата затворен тип

Публикувано от maskk 
Мнения за селищата затворен тип
17-12-2007 - 23:41:42
Здравейте.
Бих желал да чуя Вашето мнение за селищата затворен тип като това в Нови хан "СЕНТРАЛ ПАРК РИЗОРТ 1 " например.
Благодаря на всчики предварително.
Re: Мнения за селищата затворен тип
19-12-2007 - 02:52:43
Де да знам, то всяко нещо като се побългари и му се е... майката.
Re: Мнения за селищата затворен тип
19-12-2007 - 09:02:51
На някои хора им харесва затворен тип селища, по сигурни са ако има и ограничен достъп, като влизане с код, кодирани дистанционно.

Обаче твърде много хора и много "тумба лумба".


.[www.beinsadouno.org]
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 07:53:19
За ментози тип "селища" ми напомнят за пионерските лагери, лагерите за военно обучение или казарма ако щете.
Аз лично недолюбвам всякакъв вид колективни форми на живеене, дори и в затворен луксозен комплекс. Индивидуалната къща със собствен двор и масивна ограда - това е моето предпочитание.
Abu
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 09:11:58
zestate,
ще узрееш и за къща без никаква ограда... Щото дали си затворен с чужди хора или сам, няма голяма разлика. Да разполагаш със собствеността си тъй както решиш е най-важно. Комфорта на затворените комплекси и сигурността на високите дувари не отричам, обаче има и други, по-важни неща...
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 09:59:00
Ще ми се да говорим за този тип луксозни селища с басейни,зелени площи,ограничен достъп и разни други екстри, след 2 макс. 5 год.на експлоатация. winking smiley winking smiley winking smiley
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 10:44:22
Uraa Написал:
-------------------------------------------------------
...

> Обаче твърде много хора и много "тумба лумба".

А в една 8 етажна панелка примерно, не е ли повече "тумба лумба"? Че и не 8 етажна, нека е 5 етажна тухла...


Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 11:07:40
Toчно в такова селище живея - много е добре.
Вечер ти вдигат бариерата, влизаш, паркираш културно на паркомястото си.
Охраната следи кой кога влиза.
Децата могат да си играят в комплекса и да си спокоен, да карат колело, да се гонят, да играят на криеница...и то без да седиш до тях. Е, това е най-хубавото.

Има градинка, рози, трева и съответно градинар който се грижи.
Всичко е красиво, подредено, културно и сигурно.
И платено, но си заслужава всеки лев- защото няма мизерия, поне зад оградата.
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 13:39:00
Не се ли притесняваш, че децата дълго време ще живеят в заблудата относно това какво има зад оградата? Няма ли да е прекалено силен шока като разберат за реалния свят и дали ще успеят да се впишат в него?
Re: Мнения за селищата затворен тип
21-12-2007 - 16:17:51
Samo da znaesh kolko si prav 4ovek.... clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход