Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Необходими ли са брокери,които ги наричаме "креватни",не са легитимни,работят на хаос и без "комисионна или е необхомим регламент,който да забрани тяхната дейност

Публикувано от turbozol 
Какво правят брокерите,които си работят "вкъщи",сделки с имоти ,кражба на оферти,подвеждане на клиенти,абсолютна некомпетентност,пускане на фалшиви обяви.Не е ли необходимо тяхната дейност да бъде прекратена на законова основа,да им се потърси отговорност за нерагламентираната им дейност.
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Какво правят брокерите,които си работят
> "вкъщи",сделки с имоти ,кражба на
> оферти,подвеждане на клиенти,абсолютна
> некомпетентност,пускане на фалшиви обяви.Не е ли
> необходимо тяхната дейност да бъде прекратена на
> законова основа,да им се потърси отговорност за
> нерагламентираната им дейност.


Те си попадат под ударите на закона и сега.Друг е въпросът,кой и колко следи за спазването му.
Специална забрана със специален закон няма и нужда да се въвежда...... smiling smiley
А тези които работят от офиса да не би да не:
1) крадат оферти
2) подвеждат клиенти
3) са некомпетентни
4) пускат фалшиви обяви

Какво значи "лигитимен" брокер???????????
Тинки ,ти си тук -това ме учудва?!Нищо не пропускаш?!Тебе какво те касае..темата..
Ако имаш проблеми с общуването и имаш нужда от активна комуникация ,защо не потърсиш психотерапевт.Лично на тебе сигурно ти е силно необходим..замисли се и не подценявай съвета ми. този път обърни внимание на себе си ,ако не е късно ще се оправиш.Желая ти вечно щастие :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Bravo za temata !
turbozol
Що не му отговориш на Тинки, вместо да го нападаш?
Ами те и сега си работят незаконно. Какво повече да им забраняват?
Какво значи "незаконно" и какво "законно"? Дай дефиниция!
Naistina e dobre da se dade definiciq na zakonno i nezakonno, legityimni i nelegitimni. Pri polojenie che nqma zakon koito da razgranichava tazi targovska deinost ot drugi. Edinstvenoto narushenie koeto pravi edin "krevaten" broker kam momenta moje da bade che ne plashta patenten danak kato fizichesko lice drugo nevijdam, a ako plashta /koeto me samnqva/ si e absoljtno redoven.
Smqtam che da se reve sreshtu konkurenciqta /kakvato i da e tq/ e priznak na slabost, nali ima Sdrujenie na ANI shto do sega ne spretnaha edno proektozakonche za da se regulira pazara da se napravqt pravila, da se znae koi moje da e broker /kakvi poznaniq trqbva da ima/ i koi ne. Darjavata li pak e vinovna ili saslovieto kato cqlo. Za men v tozi biznes e vajen choveka,ako ima opit i poznaniq ako e dobar v rabotata si ne mi puka dali e ot ANI ili si raboti ot vkashti /pak i zashto da ne go pravi ako ima dostatachno klienti da otide v ANI i da mu davat 25/30 %li?/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход