Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София

Публикувано от ivan_gt 
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
06-01-2008 - 22:52:05
Ако няма достатъчно широки пътища и паркоместа - 2 за 2 + стайни ....... очаквай в бъдеще трафик и ядове докато отиваш някъде и се връщаш в къщи.

Четох, че испанци ще строят под Витоша комплекс с около 369 апартамента и и 369 паркоместа. Не бих си купил там за да живея.
За съжаление това е пълна глупост да се проектира недостиг на паркоместа.



.[www.beinsadouno.org]
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
07-01-2008 - 10:21:46
Пълна глупост е, ако паркираш. Ама ако ги продаваш по-скъпо от уискито във бар не е глупост...
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
08-01-2008 - 16:09:30
elfi30
Ето това вече е друго clap: Сега поста ти има смисъл или поне така изглежда. Особено за изпаренията от непосредствения трафик, които достигат точно до блоковете отдолу, но не и до твоята къща, която е малко по-нагоре... На северния склон... Без канализация. Както и да е...
Аз все пак да поясня, че човека питаше за новите комплекси - не мисля, че двата блока с лампата имат нещо общо тук. Пак ти казвам - отиди, виж и после коментирай... Тогава ще поспорим отново за свободно пространство, места за паркиране и т.н.
Това, че предпочиташ да се забиеш в панелка и да се приспиваш от трамваен шум - това си е твой избор. Не отхвърляй избора на другите, които също имат своите аргументи.
Винаги е много смешно когато някой по такъв категоричен начин отхвърля нещо... Хора обаче всякакви.



Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
08-01-2008 - 22:31:08
не, бе, смешно е, когато някой се заяжда с другите без видима причина. Човекът пита за мнение - това е моето.....
Комплекса, за който момчето пита не е издържан в инфраструктурно отношение и ако беше прочел мнанието ми в поста, щеше да разбереш защо. Ако случайно си се прецакал с покупка на апартамет в Драгалевци, Симеоново или Бояна - аз не съм виновна. А ако нищо не си купувал напоследък - недей да изказваш неподкрепени с опит мнения)
П.С. Ако продаваш апартаменти в тези квартали - извинявай. Но така или иначе винаги ще се намерят хора, които ще се похвалят в родното си място, че имат имот в Драгалевци. Пък и надали някой много зает си губи времето като нас по форумите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-09 23:56 от elfi30.
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
09-01-2008 - 09:34:08
И аз имам катеричка.... на Орлов мост. Иначе съм съгласен, че е много важно като си идеш на село за празниците да се похвалиш в какъв елитен квартал в София си се настанил. Например в Стара Загора им казваш, че си в Лозенец и на тех лошо им става, щото там Лозенец е циганската махала. Или в Кюстендил им казваш, че си в ЖК Изток...
:}
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
09-01-2008 - 21:44:33
elfi30, няма да се сърдиш - но точно ти да говориш за хвалене clap:
Не знам да се смея или да те съжалявам... Слез на земята и спри да летиш в облаците.
Quote

Комплекса, за който момчето пита не е издържан в инфраструктурно отношение и ако беше прочел мнанието ми в поста, щеше да разбереш защо
Чета и препрочитам - нищо конкретно освен "приказки от улицата" и граматични грешки...

Пак ти казвам - няма да се сърдиш winking smiley
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
10-01-2008 - 22:25:11
В Драгалевци под ресторант Воденицата ще се строят 5 четири етажни блокове върху 9 декра замя.След 5 или 10 години сигурно и по цяла Витоша
Ха-ха-ха в България с такива рушвети и на Черни връх представете си небостъргач
Re: Какво ще кажете за новите апартаменти в Драгалевци-София
10-01-2008 - 22:44:28
Радвам се за мненията, всеки тук е прав за нещо
Аз обаче вече си купих апартамент в един от комплексите в Драгалевци и съм доволен.

Всяко блокче си има гаражи и паркоместа. За всеки апартамент по 2 броя. С паркиране не мисля че ще имам проблем.

Прекараха и пуснаха газ-та. Не очаквах да стане толкова бързо.
Има хубава гледка вечер към града. През деня към Витоша. Има слънце, простор и е тихо, въпреки че околовръстното е на 700-800 метра.
Има пространство между блокчетата, големи тераси, приятна градина.
Разпределението на апартамента ми е добро- спалните са отделени с коридор и врата от хола. Има 2 тераси- тази към дневната по-голяма, а спалните по-малка. Баните можеше да са по-големи...но..
Височината на тавана е 2,9 м, просторно е
Големи хубави прозорци, никой не гледа директно в съседа.

Ясно ми е, че къщата си е къща, но не ми се инвестира засега. Има и доста недостатъци, не е най-доброто място в София, но то самата столица е една мизерия.


ТА в общи линии, въпреки неуредиците, мисля че избора ми беше добър, на фона на предишните предложения в манастирски клоаки, редута,стрелбище...

Околомръсният път е под-всякаква критика, в пиковите часове до центъра е 30 мин, а през уикенда -15тина.

Добре е, по-добре някъде извън българия smiling smiley

Благодаря пак за мненията , пък нека всеки със здраве си живее на неговото си място
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход