Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище

Публикувано от gallinka 
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 15:19:34
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе, Галинке, защо си го купи това ново
> строителство, да не би някой насила да те е карал.
> Стига рева! Ей такива като тебе много ги разбират
> нещата, па съберете се и си постройте един блок,
> ще си го изконтролирате както си искате.Продавай
> го бързо тоя апартамент и си вземай панелка...


Защо се ядосваш? Ако не почнат хората да търсят по-добро качество срещу купчината пари,която ще отгладуват следващите 20г.,всичко ще си върви постарому.
По-лошото е,че на строителите не им пука,че качеството им е безобразно,а дерат по три кожи............. :g:
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 15:39:24
Ами то затова се гледа, проучва се, правят се договори, спецификации и т.н. А и като купуваш на зелено винаги има риск, ама всеки си го преценя тоя риск, но пък иска да хване по-тънката цена, нали? Свободна държава сме, свободен пазар, всеки има право на избор! Това е!
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 15:47:41
ще го продам, но ще си взема тухла от 80'
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 15:52:10
Абе и да си чешим езиците нямам да стане. просто аз не получавам отговор на моя въпрос. Всички се лакатушите тук таме конкретно за панелките в Стрелбище явно нямате наблюдения.
А колкото до покупката на ново жилище - мисля че е по добре да си го купиш в строеж отколкото готово. Така поне можеш да направиш малко контрол върху това което вземаш.
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 15:57:54
И кое ще контролираш, ще сменяш проекта ли, или си спец по ел, ВиК и газови инсталации ли? Успех в покупката на тухла от 80-те, и гледай да има мозайчица в коридора...
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 20:18:03
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами то затова се гледа, проучва се, правят се
> договори, спецификации и т.н. А и като купуваш на
> зелено винаги има риск, ама всеки си го преценя
> тоя риск, но пък иска да хване по-тънката цена,
> нали? Свободна държава сме, свободен пазар, всеки
> има право на избор! Това е!


Така е,но оставам с впечатление,че се гневиш на всеки,който говори против новото строителство. smiling smiley
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
27-11-2007 - 20:20:32
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
Успех в
> покупката на тухла от 80-те, и гледай да има
> мозайчица в коридора...


Хи,хи! Върху нея ще си сложиш каквото поискаш.И ще бъде по-стабилно, отколкото туй,дето си взел на шпакловка и замазка...... smiling smiley smiling smiley
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
28-11-2007 - 10:16:46
putsov, ако знаеш колко оплаквания и смяна на майстори направихме докато построят кооперацията.Все пак клиента има право и ако не си доволен си го сменяш или правиш оплакване. Друг е въпроса, че те днешните майстори за нищо не стават. Лошото е, като изгониш единия то на същия попадаш.Само гледат как да мине деня и да си вземат надника и някой друго кило цимент към него. Проекта няма как да го смениш, но можеш да си вкараш твои майстор да ти направи инсталациите. Това му е хубавото на предварителните договори. Ако все още има балъци да се съгласяват на всичко, което пише в договора на фирмата строител без да включат и своите изисквания така ще се строи и за напред. Лоша работа. и пак казвам КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО. След като дерат по 3-4 кожи за апартамент ново строителство трябва и те да понесат някаква отговорност за това, което са направили. Всички знаем, че договора за покупко - продажба на апартамент в строеж е написан в полза на фирмата строител.Не се заяждам и не съм искала да я почвам тази тема. Мога още много да Ви изкажа, но ще ми се надуе главата. Както сами виждате темата е съвсем друга и никой не се отнесе точно към нея.
Аз само изказвам мнение от новото строителство защото не мога да устана безучастна.
подкрепям те Ками clap:
putsov, и да проучваш и да гледаш файда няма всеки лъже да те мами. Такива сме си тарикати.Е ти като си купуваш си проучвай - само ще си изгубиш времето.
А колкото до по-тънката цена тук не си прав. Хората вече не гледат да платят колкото се може по-малко, а гледат да платят повече, но за по-добро качество. (изчети целия форум по темата и ще откриеш нещо много важно)
Позграви на всички!
Кажете все пак ако имате наблюдения (каквито и да са те ) за панелите в Стрелбище!
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
28-11-2007 - 11:45:33
Благодаря ти, че ме просветли за нещата!Всички са измамници, маскари, тарикати и т.н.
Виж, панелите в Стрелбище са си панели, ти какви искаш да са. Имам приятели, които живеят в бл.1, на кръстовището на Г.Делчев и П.Ю.Тодоров. То няма такава мизерия - коридори, врати-входни на стъбищните клетки разбрицани, счупени прозорци,кой си преграждал коридора с някакви решетки, терасите са ужасяващи, асансьорите да не говорим.

Аз достатъчно съм проучвал, познавам много инвеститори в София и съм им разглеждал проектите и сградите. Има много добри неща, ако искаш да ти кажа къде са да отидеш да ги разгледаш.
Аз се занимавам с продажби на ново строителство, и да ти кажа някой като теб да дойде да ми каже, че съм измамник, при положение, че аз се отнасям добре с хората и гледам да им задоволя всички изисквания и им давам максимално адекватна и точна информация, просто ще му кажа да си гледа работата. Да ми казваш, че всички са мошеници, е като все едно да кажа аз, че всички жени са к..ви. За себе си може и да си права, ама по принцип не си, да знаеш!
Re: Какво ще кажете за панелните жилища в Стрелбище
29-11-2007 - 00:10:16
Аз пък честно, се чудя на всички вас които ги купувате тия апартаменти.
Без значение - ново или старо!
Новото ще стане като старото!
Мазилката ще изкапе!
Асансьорите ще бъдат оповръщани!
Тротоарите - разбити!
Кучешките изпражнения - на площадките на които играят децата ви!
Колите - одраскани!
Вальо топлото (или който и да е там) ще ви надписва сметките, съседите ще ви крадат с парното...

И още много такива чуденки!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход