Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

в Курило , Илиянци и Кътина цените на имотите ще се сринат - Наводненията пак ни изненадаха

Публикувано от вазовия мунчо 
Пак наводнения,пак "изненадани" , пак сополиви и мрънкащи.......и пак ...и още...
Около Курило , Илиянци и Кътина "Всички говорят .....и се къпят" ,без помощта на ВиваТел
И пак откраднати пари за диги и почистване на речни корита и пак разочаровани..
Омръзнаха ми воплите робски.
Никола Саркози в качеството на новоизбран президент , в първото си обръщение към НАЦИЯТА започна с думите:
ПРИМИРЕНИЯТ ВИНАГИ ЩЕ Е ПОТЪРПЕВШ !!!
----------------
Да им е честита инвестицията на испанците в този район (сигурно горчиво съжаляват) , имотите също ще се обезценят от тези поразии
..............................................................................................................................
остана само Елин Пелин - [www.dnevnik.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-19 06:12 от вазовия мунчо.
Re: в Курило , Илиянци и Кътина цените на имотите ще се сринат - Наводненията пак ни изненадаха
18-11-2007 - 21:30:55
Пунди, ти бил ли си в Кътина? ....Опсъ winking smiley !
Re: в Курило , Илиянци и Кътина цените на имотите ще се сринат - Наводненията пак ни изненадаха
18-11-2007 - 23:51:26
Аз пък ще инвестирам там в аквапарк!
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз пък ще инвестирам там в аквапарк!
.....................................................................
Парцалев,решението ти е удачно , никога няма да ти свършва водата,при това ще е винаги БЕЗПЛАТНА ! ИНВЕСТИТОР си ти Парцалев (искам на теб да приличам)
от нищото да правиш пари - мечтата на всеки в БГ-то
Съжалявам ги тези хорица , но така е на пазара :
един пИчели за сметка на друг
да им е честито на купилите имоти там , тези които ще купуват ще имат урок , при това безплатен
"КИВИТАТА" никога не свършват (подаряват ги по 2 в кожена торбичка , в прЕмоцията е включен и лубрикант с вкус на ягода и малина)
Хубавицата "Вазовия мунчо" ще я назначат във Вивател за ПР-че

как го е казала clap: :crazy: -"Всички говорят и се къпят"
вярно е че само говорят , но пък ще има помощи,за всички от сърце
тази сутрин и аз гледах ранните новини - Парцалев с право иска да прави Аквапарк , чакат го печалбите.
Не помня къде беше , но май че в някакъв форум на вестник пишеше , че някакви инвеститори - италианци май бяха искали да продават парцелите си в Наводнените локации - но нали се сещате, продължават да искат , но само те искат
Ето бузинес за Парцалев,и без това се изявява като резач , да ги пореже , пък и не само тях.
аз от инвестиции не разбирам , гледам какво правят големите и плагиатствам ,но гледам само НАЙ-големите (най-големите са малки,почти незабележими , нямат нужда от 5 мин слава-по това ги разпознавам)
иначе разбирачи "бог натворил в особой достаточности"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход