Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Закупуване на гараж

Публикувано от kiko 
Закупуване на гараж
09-01-2006 - 16:41:42
Купих си жилище в строеж. Въпросът, на който не мога да си отговоря и ме мъчи от месеци, е оправдана ли е покупката на подземен гараж в същия блок. Паркирането вероятно ще е проблемно, защото в непосредствена близост се строят още две кооперации. Не разполагам с парите за гаража. Вероятно ще се оправя с потребителски кредит, но пък ще е по-трудно и продължително с оправянето на апартамента. Подпитвах за възможността за ипотекиране на гаража, но банките май не са много склонни. Апартамента не искам да ипотекирам. Засега нямам кола, която да заслужава гараж, но не знам докога...
Ще се радвам да споделите своето мнение
zainteresovan
Re: Закупуване на гараж
16-01-2006 - 16:17:47
ako nqma mqsto naokolo za parkirane e opravdano da si kupite. kade e sgradata?
Re: Закупуване на гараж
05-02-2006 - 21:26:35
Купувайте и не се чудете. Това си е инвестиция. Е зависи и от цената, но ако смятате да имате автомобил - задължително.
Анонимен потребител
Re: Закупуване на гараж
06-02-2006 - 08:20:17
е в повечето случай автомобила струва на половината че и по-малко от стойността на гаража ама карай да върви :}

Сега ако си на някоя тесна уличка работата ясна - вземаш, ама ако си на широко или на близо има паркинг - какъв е смисъла да даваш примерно 10К евро за гараж
Re: Закупуване на гараж
06-02-2006 - 11:22:07
Quote

повечето случай автомобила струва на половината че и по-малко от стойността на гаража

Така е, Тинки, ама автомобила винаги може да се смени, да се вземе и чисто нов на лизинг и т.н., докато гараж в блока в който живееш едва ли ще намериш, след като ги продадат ....

Kiko, ако можеш да си го позволиш, взимай, ако не можеш, не се напъвай ...
Re: Закупуване на гараж
06-02-2006 - 12:06:06
Благодаря за мненията!

Уличката е тясна. Цената е под 10 евро, но пак е 5-6 пъти колкото сегашната ми кола...
Парите явно ги нямам, но не ми изглежда невъзможно да се оправя.
Ще споделя крайния резултат... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход