Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....

Публикувано от Uraa 
Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....
19-08-2007 - 07:11:39
Вашето мнение за най-добрите райони на Варна. Кои са, как вървят цените на апартаментите и къщите там?
Добър район за мен е този който е чист, сигурен, тих, с много добри училища, със зеленина и парк наблизо. (Ех сигурно изглежда като мечта всичко това да е на едно място, но колкото повече от споменатите по-горе характеристики по-добре).

Благодаря.



.[www.beinsadouno.org]
Abu
Re: Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....
20-08-2007 - 20:32:29
"Чайка", разбира се! С уговорката да включим и най-качествената сграда старо строителство във Варна - Китайската стена.
Отдавна не следя продажбите в района - за Чайка лесно ще се ориентираш, но за Китайската стена не съм виждал нито една обява "продава".
Не живея наоколо, но познавам "махлата" - читава е!
Re: Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....
21-08-2007 - 12:37:12
Ако строителството в Чайка продължава все така безразборно, квартала ще стане ужасен! Всъщност, той вече е такъв в т.нар `първа линия`.
За мен няма по-добро място от района около Руското училище и няколко блока около църквата "Света Петка"! В тези блокове също изключително рядко се продава нещо smiling smiley
Abu
Re: Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....
21-08-2007 - 23:36:00
Ами там съм отрасъл... Блокът на проектанска и №16 на Ив. Драсов също са ми в челната петица (имам апартамент в единия). Ама защо вече няма място за паркиране?!? Като качество бих допълнил "Кольо Фичето", обаче там няма нищо друго, освен миризма на фекалии и вятър зимата. В Чайка вече не се строи. Още повече - не се и предвижда според ОУП. Остава си най-завършеният и уреден квартал. Мутреещите се са повъзмъжали и не дават да се краде и да се вдига гюрултия. Яка агитка са и разни пришълци не вървят!
Re: Вашето мнение за най-добрите райони на Варна....
23-08-2007 - 07:27:27
Благодаря на всички, които отделиха време да ми отговорят.


.[www.beinsadouno.org]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход