Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?

Публикувано от kzaharinov 
Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
01-07-2007 - 19:13:22
Interesuva me, dali nqkoi znae podrobnosti otnosno nedvijimite imoti v i okolo kurorta Vyrshec? Informaciqta, koqto imam e mnogo obeshtavashta. Ochakva se mnogokratno uvelichenie na tyrseneto, ot tam i na cenite na imotie v raiona? Spored mestnite jiteli i eksperti zanimavashti se s imoti ot stolicata, tova shte byde "novoto Bansko", oshte poveche che skoro shtqlo da zapochne izgrajdaneto na lifta do Kom. Kato se pribavqt mineralnite izvori, balneolojkite i spa centrove i vsichki prirodni dadenosti, dobrata infrastrukura, i moeto mnenie e, che sega e momenta za zakupuvane na imot vyv Vyrshec, no qvno ne sym ot "riskovite igrachi" i vse oshte se kolebaq! Nqkoi moje li da potvyrdi tezi prognozi?
Re: Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
01-07-2007 - 20:13:04
За Вършец не знам но за гр.Сандански със сигурност даже ще изпревари Банско както е и било винаги затова моя съвет е инвестирай смело в Сандански ако несте били скоро в този град отидете да видите за какво става реч
Re: Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
02-07-2007 - 09:48:19
Абе всяко второ село нили градче, намиращо се до баирче, пък ако било то и 800 м н.в., ще става второто Банско... Всяко второ село в България говори как "туризма ще дойде и ще ни оправи" и всички селяни се надяват да спечелят много от имотите си вместо да работят...
С оглед на глобалното затопляне и липсата на сняг не се надявайте много на такива "перспективи"... Още повече, че може да се превърне във второто Банско в най-лошия смисъл - бетонно гето без инфраструктура и въобще неоразмерено с капацитета на писти и други атракции, презастроено с хотели, които стоят празни и инвеститорите се чудят как да ги продадат, за да намалят загубите си.... Така че внимавайте с обрисуването в цветни краски на "светлото бъдеще" на нечии бленувания за курорти, защото обикновено това е чисто спекулативно от гледна точка на цените на имотите и е един балон, който рано или късно ще се спука.
Re: Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
02-07-2007 - 22:56:54
avatar
Нерде Ямбол, нерде Стамбол. Къде е Сандански, къде е Вършец, гоше? Да не си започнал да строиш някое хотелче наоколо и сега му правиш ултра-интелигентна реклама в интернет, а :]
Re: Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
03-07-2007 - 21:14:13
Благодаря Ви за комплимента но така си е Сандански си е един от най -атрактивните за инвестиции град е не подценявам Върщец но ,можеби в бъдещето и знае ли се ,докато чака господина може и правнуците да не дочакат златната инвестиция е даи боже на всеки град да го споходи този възход както Сандански с най -изкренни пожелания Гошо
Re: Koi moje da mi dade poveche informaciq za Vyrshec?
05-07-2007 - 23:05:59
avatar
гошо Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодаря Ви за комплимента но така си е Сандански
> си е един от най -атрактивните за инвестиции град
> е не подценявам Върщец но ,можеби в бъдещето и
> знае ли се ,докато чака господина може и
> правнуците да не дочакат златната инвестиция е даи
> боже на всеки град да го споходи този възход както
> Сандански с най -изкренни пожелания Гошо

Е, щом го приемаш за комплимент... smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход