Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се процедира с лош съсед

Публикувано от g_g 
g_g
Как се процедира с лош съсед
25-06-2007 - 14:08:27
Може ли да го принудиш да си почисти жилището ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-25 17:05 от g_g.
Re: Как се процедира с лош съсед
26-06-2007 - 12:28:38
нищо не можеш да направиш, той си е собственик и може да прави в него каквото си иска, важното е да не ти пречи на теб. Моя съсед гледа пилета над мен, точно над стаята на малкия и е голяма смрад, като почне да си чисти хранилките на терасата. Идиоти всякакви, а е и алкохолик, не мога да се разбера с него. От общината ми казаха че нищо не мога да направя. sad smiley
g_g
Re: Как се процедира с лош съсед
26-06-2007 - 13:42:38
Моя също пие и без работа няма ток, тел абе нищо. Преди една седмица направи пожар и мисля, че можем да го съдим, но дали има смисъл незнам. Страх ме е да не направи нещо на детето ми.
Re: Как се процедира с лош съсед
26-06-2007 - 13:44:45
Е, може поне да подадете жалба в полицията, като опишете в какво точно се състои нарушението на личната ви свобода, време или спокойствие.
Ще му съставят протокол за предупреждение, ако не се стресне - втори протокол и след него се сезира вече прокуратурата. Пробвала съм този път и е ставало. Зависи към кое РПУ сте и кой ще пратят.
g_g
Re: Как се процедира с лош съсед
26-06-2007 - 14:14:28
Още по време на пожара от полицията идваха и говориха с него, така че мисля да отида да пробвам с този протокол в полицията.
Re:Със здрави нерви и мускули ... елементарно
13-07-2007 - 20:35:02
Можеш да му заведеш жлба за тормоз, особено на този с кокошарника...той не може да гледа животни без да е одобрено от общо събрание на блока ти. Ама пък си мисля, че има и по-бърз начин ... нямате ли здравеняци в блока?
SIG
Re: Как се процедира с лош съсед
04-08-2007 - 10:04:02
Edin qk boi moje da svurshi po-dobra rabota
Re: Как се процедира с лош съсед
04-10-2011 - 11:33:38
Здравейте,

нашата кооперация се сблъсква със следния проблем:

Една от собственичките не желае да спазва правилника за вътрешния ред.
Жената си тупа през терасата (четвърти етаж) във всички дни от седмицата, въпреки, че за това си има определен ден, както и определена тераса (на първия етаж).
В един или друг момент е била засичана от различни хора.
Когато и направихме забележка, тя се разкрещя, че ще си тупа колкото си иска, и че щяла да подаде жалба в полицията, че уж я заплашваме. Имала била познати там. Според нея за тупане в неопределени за това дни не се ходело на съд, но за заплаха-да.
Твърди, че ще съди съседи за заплаха за убийство (излишно е да казвам, че не е имало такова нещо.)
След поредната забележка обидила пред домоуправителя всички живущи от входа като „недорасли”, и заплашва, че ще съди хората от входа, понеже и пречат (облъчват я) чиниите за Булсат телевизията. При положение, че живущите там са уредили този „проблем” отново чрез правилника за вътрешния ред.
Явно жената въобще не е запозната с него.
Има ли вариант за изгонване на такъв съсед като „лош”, в случай, че живущите съберат подписка? Не желаем да живеем в чуждата мръсотия, нито децата ни да играят в нея.

Благодаря!
Re: Как се процедира с лош съсед
04-10-2011 - 18:55:45
Ден за тупане не можете да определяте.
Само място.
Re: Как се процедира с лош съсед
05-10-2011 - 13:10:49
Божеее, колко изпростя народа. Аз пък имам едни обезщетени шушляци, дето си мият терасите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход