Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв процент обезщетение дават във Варна

Публикувано от Zrfv 
Какъв процент обезщетение дават във Варна
24-06-2007 - 23:02:14
Интересува ме в какви граници се движи процентът на обезщетение, предлаган за парцели в идеалния център и гръцката махала на Варна.

Мерси предварително
Re: Какъв процент обезщетение дават във Варна
02-07-2007 - 18:09:35
вече около 50%
Abu
Re: Какъв процент обезщетение дават във Варна
02-07-2007 - 21:20:54
Познат строител преди два месеца е бил на търг срещу обезщетение за общински терен в района . Отказал се на 35%, спечелилият предложил 50%. Най-високата цена на м2 магазинна площ също е на продаден от Общината имот. Вярно е, че заедно с имота се предлага и съдействие (по-скоро липса на спънки от бюрократите), но по твърденията на познатия ми е невъзможно да се вържат сметките при 50%, без това да се отрази фатално на качеството. Самият той строи на границата на възможното като икономии и с доста компромиси в качеството, а цените му са от най-ниските във Варна. Представете си какво ще се получи, ако се дръпнат още 15% от необходимите за строежа пари!
Но е факт, че обезщетенията в гръцката махала гонят петдесетте.
Re: Какъв процент обезщетение дават във Варна
02-07-2007 - 23:47:43
Mой познат също ми спомена за 50%, но исках да сверя часовника. А самата големина на парцела дали може да окаже влияние? В конкретния случай говорим за около 170 м2 парцел, 3 КИНТ и 80% плътност
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход