Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво може да си купим с 40 000 евро?

Публикувано от Teomarino 
Какво може да си купим с 40 000 евро?
21-06-2007 - 16:09:34
Здравейте,

Може ли да ме ориентирате за около 40000 евро какво може да се купи в София. Ясно е че само гарсониера, но ако може да ме ориентирате за кварталите.
Re: Какво може да си купим с 40 000 евро?
21-06-2007 - 16:19:54
V borovo mojesh da si kupish studio i ste ti opstanat pari za dovyrshitelni raboti..

А ако искаш гарсонера (а защо неи двустаен) - ще трябва да е или на тъмно зелено (демек да се включиш в строежа още на фаза проект) или по-старичък. Преди месец изповсядах две сделки - за 37 000 за студио в борово (пред акт 15 чиста площ от около 35 квадата, ама с голяма тераса) и за 70 хил. евро готов и почти обзаведен на 7-8 години сгарда пак в Борово (две чисти стаи, кухненски бокс и отделни баня и тоалетна)
двустаен ново строителство
21-06-2007 - 20:11:54
avatar
Нямате проблем за двустаен ново строителство в строеж в люлин. Все още може да се намери за 35-37000Е. Дори за 45 000 можете тристаен също в строеж да вземете ако побързате.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: двустаен ново строителство
21-06-2007 - 20:52:21
Ех... Аз като пуснах подобна тема преди седмица никой не пожела да отговори... [forum.imoti.net]
Добре че и аз все пак се ориентирам в пазара горе-долу и сам smiling smiley
Abu
Re: двустаен ново строителство
21-06-2007 - 21:41:46
Chilio,
Тук питат конкретно, при теб въпросът беше в какво да затвориш 40 000. Аз без малко да те посъветвам да инвестираш в евтина земеделска земя, ама не помня пуснах ли поста или се отказах, явно второто. Не помня също дали споменах, че докато хората първоначално винаги се ориентират към инвестиция в "гарсониера или магазинче", няма да имаш проблеми с продаването в бъдеще - т.е. доходността може и да не е най-добрата, но пък рискът е малък.
Re: Какво може да си купим с 40 000 евро?
21-06-2007 - 22:36:58
Sloji na tarsene do 40 000 i 6te ima6 ideia! smiling smiley
Re: двустаен ново строителство
22-06-2007 - 06:42:48
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Chilio,
> Тук питат конкретно, при теб въпросът беше в какво
> да затвориш 40 000. Аз без малко да те посъветвам
> да инвестираш в евтина земеделска земя, ама не
> помня пуснах ли поста или се отказах, явно
> второто. Не помня също дали споменах, че докато
> хората първоначално винаги се ориентират към
> инвестиция в "гарсониера или магазинче", няма да
> имаш проблеми с продаването в бъдеще - т.е.
> доходността може и да не е най-добрата, но пък
> рискът е малък.


Мерси smiling smiley При мен по-скоро идеята беше кое да избера - гарсониера ИЛИ магазинче smiling smiley Така или иначе направих някакъв избор вече...
Re: двустаен ново строителство
22-06-2007 - 12:54:46
avatar
не съм я видял sad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: двустаен ново строителство
22-06-2007 - 22:15:13
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
Дори за 45 000 можете тристаен също в
> строеж да вземете ако побързате.
>
> СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ В ЛИБИЯ!

Не ги заблуждавайте! В Люлин 3ст. излиза към 99-110кв.м. По минимум 600Е/кв.м. нищо общо няма с парите които те имат.А магазините са по 1000-1200Е/кв.м...........
smiling smiley
Re: двустаен ново строителство
24-06-2007 - 08:04:16
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> Дори за 45 000 можете тристаен също в
> > строеж да вземете ако побързате.
> >
> > СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ В ЛИБИЯ!
>
> Не ги заблуждавайте! В Люлин 3ст. излиза към
> 99-110кв.м. По минимум 600Е/кв.м. нищо общо няма с
> парите които те имат.А магазините са по
> 1000-1200Е/кв.м...........
>

За 46 000Е без моя комисион могат да намерят, но мисля, че предлагането е меко казано ограничено трябва да се чуя със строителите иначе има (поне в петък имаше
:} ) иначе нямаше да го казвам.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход