Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продажба на реконструирани къщи ?

Публикувано от TodorSH 
Продажба на реконструирани къщи ?
17-05-2007 - 15:34:09
Занимавам се от години с ел инсталации , гипсокартон и почти всичко свързано с реконструирането и техн изпълнение на къщи и кооперации.
Имам 20 годишен опит в сферата на строителството. От година реконструирам къщи за чужденци . Натрупал съм известен капитал и искам да се занимавам с този бизнез , но не само в реконструирането , но и в продажбата на къщите. Не ми е проблем намирането на къщи и тяхното закупуване. Просто искам да разбера начина за продажба им. Човека , когото разботя в момента има хотел , и може би чрез чужденците , които идват успява да продаде къщите. По какъв начин става това?
Бих ли могал чрез български агенции да се опитам да намеря клиенти от чужбина ?
Мерси предварително
Re: Продажба на реконструирани къщи ?
18-05-2007 - 12:42:32
Едва ли агенциите ще ти помогнат особено, според мен всичко е завързано на лични контакти и естественно качеството на продукта (локация +, евроремонт+, инфраструктура+, крадци и цигани наоколо-, но процеса е лавинообразен поне що се касае до англичаните те са малко като овце, наблюденията ми са от едно ловешко село. Най напред една къща бе продадена а след това около нея поне още три. Хората които ги продадоха никога и в най смелите си очакания не са мечтали за парите които получиха. Руснаците не се интересуват от такива къщи за тях морето е всичко, а и нямат културата да живеят в къщи те кълват на апартаменти от първа линия, така беше и в Кипър преди години и само след 2-3 години бяха разочаровани и започнаха масово да продават. мисля че и тук ще стане така. Акцента за трова за което говориш е само на англичаните затова по-добрият вариант е да работиш директно с англичани, напоследък те сами откриват в БГ АНИ и продаат на себеподобни. По принцип темата ми е интересна и бих я обсъдил с Вас при лична среща.Ако Ви интересува предложението пишете, ще измислим нещо, винаги има варианти. smiling smiley
Re: Продажба на реконструирани къщи ?
19-05-2007 - 17:52:06
avatar
Ivel Написал:
-------------------------------------------------------
> Едва ли агенциите ще ти помогнат особено, според
> мен всичко е завързано на лични контакти и
> естественно качеството на продукта (локация +,
> евроремонт+, инфраструктура+, крадци и цигани
> наоколо-, но процеса е лавинообразен поне що се
> касае до англичаните те са малко като овце,
> наблюденията ми са от едно ловешко село. Най
> напред една къща бе продадена а след това около
> нея поне още три. Хората които ги продадоха никога
> и в най смелите си очакания не са мечтали за
> парите които получиха. Руснаците не се интересуват
> от такива къщи за тях морето е всичко, а и нямат
> културата да живеят в къщи те кълват на
> апартаменти от първа линия, така беше и в Кипър
> преди години и само след 2-3 години бяха
> разочаровани и започнаха масово да продават. мисля
> че и тук ще стане така. Акцента за трова за което
> говориш е само на англичаните затова по-добрият
> вариант е да работиш директно с англичани,
> напоследък те сами откриват в БГ АНИ и продаат на
> себеподобни. По принцип темата ми е интересна и
> бих я обсъдил с Вас при лична среща.Ако Ви
> интересува предложението пишете, ще измислим нещо,
> винаги има варианти.

Ей как пък реши, че агенциите няма да могат да помогнат тц тц тц :crazy: !?
Моята агенция работи с много чужденци, които са потенциални клиенти в този случай, но май съвета ти е с презумцията - "...бих я обсъдил с Вас при лична среща.Ако Ви интересува предложението пишете, ще измислим нещо, винаги има варианти..." Аз нямам нищо на против, но дай поне да не плюем по агенциите, защото те най-бързо могат да продадат въпросните къщи и още по-лесно би било това щом те ще бъдат реконструирани ок?

Към Тодор - имам поглед какво купуват чужденците и работя с такива хора (не говоря само за руснаци и англичани). Идеята ви е доста добра и съм сигурен, че ще справите и без чужда помощ, но пък ако имате нужда от такава казвайте.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продажба на реконструирани къщи ?
19-05-2007 - 20:15:25
Е какво лошо съм казал за агенциите. Ти вече май психясваш и четеш между редовете, по спокойно, аз работа с агенции никога не съм имал слава богу, но нали болшинстото от хората ги определят като некомпетентни. sad smiley
е чак пък...
20-05-2007 - 10:53:03
avatar
Чак пък да психясвам :} а те болшенството от хората май се изказват още преди да са започнали работа с брокерите, но тази тема не за това winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Продажба на реконструирани къщи ?
26-05-2007 - 15:24:25


Kupuvam rekonstruirana kachta po tchernomorieto, v blizost do plaz, moze i samo partzel za stroez.Izuchavam vsichki predlozenia pri uslovie opisanieto da e po-
podrobno.Ne seriozni da se vazdarzat!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход