Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Живот в Овча купел

Публикувано от tanija 
Re: Живот в Овча купел
02-10-2007 - 08:39:59
От 3 години живея в ок2 под ОМВ на околовръсното . Много съм доволен.Въздуха е чист ,спокойно и тихо място.Скоро ще строят Кауфланд в ОК1 . Градинки наистина няма много, има много запустяли тревни площи , няма и пейки на който да седнеш.На затова пък можеш спокойно да пуснеш детето да играе без да се опасяваш че ще го сгази кола.
Вечер не е желателно дамите и децата да се прибират по тъмно защото циганите ги причакват и им крадат телефони и джобни пари и дамски чанти като ги заплашват с ножове. / от нашият блок вече има 3 "изгоряли " за 2 месеца/ .

Относно голямата зелена поляна между обиколна и ж.п гарата- отдавна съм и хвърлил око , но там има едни тръби на парното които трябва да се преместят или поне да се направи проход за да се свърже с улицата. Вчера даже гледахме едно място в ОК1 срущу блок 525 но там пък има ел. стълб с кабели високо напрежение .
И е много близо до гетото с цигани.
Мойто мнение че само голям инвеститор би се заел да прави нещо на този терен.

Мисля че квартала е супер , само едно трябва - да преасфалтират Обиколна и всичко ще е О.К.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход