Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде пак гърците на мушката

Публикувано от Boby 
Айде пак гърците на мушката
26-04-2007 - 11:40:12
Строителна лавина в Атина

Не знаех че гърците още прилагат номерата с незаконно строителство, пожари и всякакви такива и то доста по-мащабно очевидно... Нищо че са "от 23 години в ЕС" да цитирам един добре познат форумец. Да не съм чул повече оплаквания в стил - БГ е най-зле, никога няма да "ги стигнем" и тем подобни. Аз лично вече не смятам гърците за подходящ дразнител, така и така скоро ще ги минем по пътя, търси се друг еталон smiling smiley
Re: Айде пак гърците на мушката
26-04-2007 - 12:18:18
Ние нямаме такива проблеми с незаконно строителство. Ние просто променяме закона, променяме границите на защитените райони или грдоустройствения план.
У нас всичко става законно....... и в съгласие с пазарната икономика. cool smiley
Re: Айде пак гърците на мушката
26-04-2007 - 12:20:50
Правилно. Значи имаме по-добро гражданско съзнание smiling smiley
Re: Айде пак гърците на мушката
26-04-2007 - 14:52:28
Аз като казвам, че дори и в моменти, когато държава ни не фунционира обществото ни действа - наричат изказванията ми "парадоксални теории"smiling smiley
А дано се сетят повече хора, че това, което наричат "робска психика" е всъщност Големия Компромис, който правим за да запазим държавността.
Re: Айде пак гърците на мушката
03-05-2007 - 22:46:39
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз като казвам, че дори и в моменти, когато
> държава ни не фунционира обществото ни действа -
> наричат изказванията ми "парадоксални теории"
> А дано се сетят повече хора, че това, което
> наричат "робска психика" е всъщност Големия
> Компромис, който правим за да запазим
> държавността.


clap: clap: clap:

Както казва един мой приятел - "Никакъв смисъл не каза..."

Много големи компромиси направихме... Като подарихме една планина на любимия ни цар, намалихме със закон присъдата на Ванко 1 (аналогично на това, което казва Оноре по-горе), като търпим разни мутри да застрояват Банско и Черноморието и т.н.
Със сигурност това работи против дъжавността.
Re: Айде пак гърците на мушката
04-05-2007 - 09:40:35
Не сме подарявали нищо на никого - за теб не знам, но мен на са ме питали за нищоsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход