Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

обещетение при строителство

Публикувано от pico 
Re: обещетение при строителство
14-05-2007 - 10:16:03
A moje li nqkoi da mi kaje kakav % bih mogla da vzema za Pomorie, sreshtu kamping Evropa, na 100m ot moreto.Parcela e okolo 1dka, no vse oshte nqma platnost i h. Mnogo shte sum vi blagodarna.
Re: обещетение при строителство
14-05-2007 - 11:31:37
най - добре е да попитате строителя
иначе благодарностите са безплатни

================================
Ако на 20 год НЕ СИ оптимист-нямаш сърце
Ако на 40 год НЕ СИ РЕАЛИСТ-нямаш - ? *xxx* *huh*
================================
Re: обещетение при строителство
14-05-2007 - 11:39:56
Благодаря ВСЕ ПАК.
Фирмата строител винаги ще иска да те прецака, затова търся мнения, за да поискам реален %.
Re: обещетение при строителство
14-05-2007 - 12:23:48
Без параметри на застрояване е трудно да се определи, затова проверете и тогава ще помагаме! smiling smiley
Re: обещетение при строителство
14-05-2007 - 14:14:30
Реалния процент е точно процентът , който някой строител е дал на някой с парцел. Т.е. ако се изкажа с твоята терминология "прецакал" някогоsmiling smiley
Тръгваш по грешен път - не може д сключваш договор при положение, че мислиш, че отрещната страна ще те прецака.
На-добре съери няколко оферти и прецени кой е най-читав, а не питай по форуми колко е процента обезщетение, защото няма кой да ти даде точна информация.
Още повече, че има и парцели, на които реалния процент обезщетение е 0%. Т.е. никой не би го строил дори да беше негов парцелаsmiling smiley
Re: обещетение при строителство
04-06-2007 - 21:14:13
za d agiprecaka6 iskaj 50%
Re: обещетение при строителство
12-06-2007 - 16:34:01
Според мен няма лошо да се пита по форуми :ami: И мен ме интересува, но вече ме е страх да питам moody smiley
Re: обещетение при строителство
12-06-2007 - 18:15:57
Аз ще ти отговоря конкретно. Кажи къде е парцела за какво е отреден ако си изкарал виза за проектиране добре ако не по показатели за района.
Re: обещетение при строителство
14-06-2007 - 11:01:30
Може ли и аз да попитам - за парцел в Созопол, около 510 кв.м сграда разгърната площ 630 кв, без ток все още и без изградена инфраструктура, но много бързо се застроява. Какво би могло да бъде обезщетението? Отреждането е за жилище, по точно вила.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход