Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сервитут на ВиК колектор

Публикувано от rosisd 
Сервитут на ВиК колектор
03-04-2007 - 09:55:02
Знае ли някой какво се случва с УПИ,под което на 6 метра дълбочина преминава ВиК колектор,делящ по дължина парцела на 2 почти равни части,сервитута е около 3 метра отстояние от края на колектора,който е с диаметър 2.40 метра.На практика е напълно неизползваем.По данни от общината за частично изменение на регулационния план този колектор преминава през съседния парцел,като е трябвало да го засегне само в един ъгъл(на моите съседи в скицата виза за проучване и проектиране е обозначен колектора,в моята виза отсъства).С една дума в общината знаят за наличието му,като преминаващ през съседите ми.Възможно ли е да е плод на съвместна измамна дейност от страна на гл архитект на общината и куп др служби,заедно с бившите собственици(реститути на голям терен,който е разделен на парцели,урегулирани)и за да не загубят и част от имота са уж грешно очертали разположението на канала)?Имам съмнения и в това,че брокерите,продали ни този парцел,също са били наясно с наличието на канала.В подземния кадастър не е отразен,ВиК казват,че е въведен редовно в експлоатация.Възможноли е и как да открия плановете за изграждането му,знае ли някой къде се намират и дали наистина е изграден по проект или е незакокен(това е предположението на гл архитект на общината-че е незакокен,нямало документи за редовността му)
Днес поразгледах новият ЗУТ(проектозакона)и новите проекти в областта на ВиК съоръженията-май го има,трудно ми е да разгадая картата.Моля за мнения и идеи...





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-04-03 18:51 от rosisd.
Re: Сервитут на ВиК колектор
21-04-2007 - 16:52:10
???Моля за отговор!! clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход