Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....

Публикувано от palasha 
Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
17-03-2007 - 00:08:47
Бих искал да продам един апартамент. Нямам опит в продажбата на недвижим имот.
Какво бихте ме посъветвали:
- Да го продам с агенция или да опитам сам.
Все пак не ми се дават 3 % комисионна на агенцията.
Предварително благодаря на всички.
Re: Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
17-03-2007 - 07:55:54
Примерно ако ти имаш купувач на 40000 евро, а агенцията ти осигурява чисти над 40000 евро, значи си на печалба.
3% не е много ако ти намерят купувач на цена, на която ти не можеш да намериш.
Re: Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
19-03-2007 - 22:59:21
Е и после агенциите не надували цените!!!Как ще се получи хватката с чистите 40000 евро???
Re: Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
22-03-2007 - 16:59:12
Намери си адвокат, пусни го като частна обява, като ти запалят агенциите телефона им казвай, че си искаш чистите 40000Е. Те ще си сложат комисионна отгоре. Ако ти се обади частно лице си споделете разходите при адвоката или му кажи, че са за негова сметка, при всички положения ще ви излезе по-евтино. Ако агенция ти предложи сумата която искаш и предварителен договор пак го коментирай с адвокат. Така или иначе ще ти се наложи да направиш пътечка до разни неприятни бюрократични институции, като нотарият, община и тн, агенцията само си прибира нейното.
Re: Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
01-08-2007 - 14:40:53
До kogn-"НОТАРиЯТ"-няма глупако- има Служба по вписванията и като си неграмотен и не си се научил да пишеш не давай Безумно тъпи съвети!!!!АКО НЕ ИСКАШ ДА ПЛАЩАШ ЩЕ ЗАГУБИШ ВРЕМЕ ,НО ЩЕ ГО ПРОДАДЕШ ЩЕ СТРУВА НЕРВИ .ако плащаш плати от цената ,а НЕ комисионната да е отгоре.АКО СИ НАМЕРИШ САМ КЛИЕНТИ ОТНЕСИ СЕ КЪМ ЧАСТЕН НОТАРИУС,ЗА ИЗПОВЯДВАНЕ НА СДЕЛКА ,ТОЙ ЩЕ ТИ ИЗПЪЛНИ СДЕЛКАТА!!НЕ СЕ ПРОДАВА ЗА ДВА ДНИ -НАМЕРИ СИ БРОКЕР!!!
Re: Здравейте. Бих искал да продам един апартамент.....
01-08-2007 - 18:16:09
avatar
Polasha,

Прочете ли по-старите теми?

Например тази
Тема: Мога ли да продам жилище без агенция?

Форумът има хубава търсачка - вероятно ще откриеш много полезна информация

Блондинка по душа
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход